Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
olunia43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 sty 2013 13:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olunia43 »

Moj wniosek został wysłany w piątek do weryfikacji do lekarza kierujacego ,czy może ktoś wie jak długo idzie i czy ja tez dostane powiadomienie ?? jestem slaska kasa pozdrawiam
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: bodana2 »

Witam, taki wniosek swego czasu otrzymałam na adres domowy i udałam się z nim do lekarza kierującego tego samego dnia i odesłałam z powrotem. W sumie trwało wszystko 2-3 dni i wróciłam do kolejki.
olunia43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 sty 2013 13:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olunia43 »

no to nic mi nie pozostalo jak cierpliwe czekanie z cos dotrze do mojej skrzynki ::) :lol:
Awatar użytkownika
Jasmina
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 27 gru 2012 23:06
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Jasmina »

olunia43 pisze:Moj wniosek został wysłany w piątek do weryfikacji do lekarza kierujacego ,czy może ktoś wie jak długo idzie i czy ja tez dostane powiadomienie ?? jestem slaska kasa pozdrawiam
Witam.Wszystko zależy od poczty.Ja miałam w wyszukiwarce skierowanie a do domu pocztą dotarlo po tygodniu,też śląski NFZ.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Małgosia69 »

Słoneczka z łódzkiego NFZ-tu! Czy u Was nadal takie szaleństwo numerkowe? Ja przecieram oczy z niedowierzaniem- toż to istny szał, np. dzisiaj spadło już 245 numerkow,a do godz.15 jeszcze daleko. Numerek na dzis,oczywiscie mój ;) , to 23.755. Pewnie zima mnie czeka,ale przy takim szaleństwie kto wie,kto wie... A moze ktos ma podoby,milo by bylo czekać w towarzystwie. :)
olunia43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 sty 2013 13:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olunia43 »

witam:) powiedzcie mi po jakim czasie Wasze skierowanie wrocilo do przegladarki skierowan po weryfikacji ,jest juz tydzienjak je odeslalam Pozdrawiam tych oczekujacychjak i Tych juz odpoczywajacych:)
Awatar użytkownika
Jasmina
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 27 gru 2012 23:06
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Jasmina »

olunia43 slask pisze:witam:) powiedzcie mi po jakim czasie Wasze skierowanie wrocilo do przegladarki skierowan po weryfikacji ,jest juz tydzienjak je odeslalam Pozdrawiam tych oczekujacychjak i Tych juz odpoczywajacych:)
Witam
Ja czekałam na zmianę statusu w przeglądarce ok 1 miesiąca,też Śląski NFZ.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: asia13 »

ja z libelskiego nfz dostalam nr 25000 i pismo na ktorym bylo naposane okres oczekiwania 14 do15 miesiecy.Pismo zlozylam 28,majai w ciagu dwoch tygodni dostalam taka odpowiedz,Wiec czekam ,Moze to juz niedlugo,Mam taka nadzieje.paodezwie sie jak cos bede wiedziala,pa
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: madzia »

Witajcie
ja zlpzylam wniosek 2 miesiace po przyjezdzie z sanatorium i dostalam numer92591 i czas oczekiwania 26 miesiecy.
to jest okropne,taki dlugi czas oczekiwania.pozdrawiam wszystkich kolejkowiczow nie tylko ze slaskiego nfz.
olunia43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 sty 2013 13:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olunia43 »

usia112 pisze:Witajcie
ja zlpzylam wniosek 2 miesiace po przyjezdzie z sanatorium i dostalam numer92591 i czas oczekiwania 26 miesiecy.
to jest okropne,taki dlugi czas oczekiwania.pozdrawiam wszystkich kolejkowiczow nie tylko ze slaskiego nfz.
Witaj i został wniosek przyjęty ? bo jak mi wiadomo to można skladac wniosek rok po przyjeździe no tak było chyba ze się cos zmienilo pozdrawiam ale dobrze wiedzieć :)
ODPOWIEDZ