Szczawnica Nauczyciel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
aaaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 mar 2011 23:57

Szczawnica Nauczyciel

Post autor: aaaa »

Wyjeżdzam do sanatorium Nauczyciel w Szczawnicy 6-go kwietnia, szukam fajnych ludzi. Jadę pierwszy raz. Alina
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: anezobk »

Weź dobre buty do chodzenia bo będzie wysoko .
aaaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 mar 2011 23:57

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: aaaa »

Jadę samochodem, Dobre buty tez mam. Hi, hi.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: anezobk »

Udanego turnusu ,Szczawnica jest piękna.
jarko49
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 03 kwie 2009 23:49

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: jarko49 »

Bylem w tym Sanatorium i w sumie bardzo sobie ten pobyt w tym osrodku chwale ima racje ktos kto mowi ze bedzie wysoko bo faktycznie Nauczyciel jest chyba w najwyzszym punkcie Szczawnicy.
Inna sprawa z ktora sie zetknalem a wlasciwie moja dziewczyna z ktora tam bylem to facet ktory obsluguje wanne
z masazem podwodnym. Otoz gosc mlodszym paniom mowi ze powinny do wanny wchodzic nago gdyz chodzi tu o tzw kontakt ciala z woda. Przez przypadek przy ognisku dowiedzielismy sie od starszych pan ze im tego nie mowil o tym kontakcie ciala z woda i im akurat nie kazal wchodzic do wanny nago ot taka ciekawostka w sanatorium Nauczyciel w Szczawnicy. To bylo co prawda pare lat temu i byc moze juz przy tej wannie jest kto inny - nie wiem.
grudzien
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 18 maja 2010 16:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: grudzien »

:) aaa....a fajnych ludzi poznasz na miejscu...napewno będzie fajnie...niezbędne jest pozytywne myślenie...i dobrze że pierwszy raz :)
edytaś
Posty: 1
Na forum od: 30 mar 2011 22:12

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: edytaś »

Alinko! Gdy ja byłam w tym sanatorium to pracował tam tylko jeden pan - Andrzej ( prywatnie brat p. Ani z naszej biblioteki ), ale zajmował się inhalacjami, więc nie miał możliwości przedstawiać takich propozycji, ale to też już było kilka lat temu wstecz. Życzę miłego pobytu, bo już się chyba nie zobaczymy :lol:
aaaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 mar 2011 23:57

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: aaaa »

Szkoda. Moze mi ktoś doradzi ilu osobowy pokój najlepszy ? Bo jedynka to trochę kasy?
:)
renata63
Posty: 1
Na forum od: 09 kwie 2012 16:32

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: renata63 »

Witam sanatorium położone chyba najwyżej w Szczawnicy jedzenie w miare dobre, bardzo miły personel medyczny ,leczyłam drogi oddechowe inhalacje super solanka naprawde dużo mi pomogła. Na miejscu można dokupic różnego rodzaju zabiegi polecam masaż u pana Darka (pełen profesjonalizm)!!!!polecam na pewno tam jeszcze zawitam!!!!
monter
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 lut 2012 09:21
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: monter »

Właśnie wróciłem ZNP Szczawnica Nie polecam tam pobytu

Kierownictwo i personel medyczny(LEKARZE) maja cie za nic Obiekt zamykany o 22 spóźnieni sprawdzani na alkomacie przez recepcjonistkę i pielęgniarkę (obie rude) Posiłki marne Zero imprez

Nie polecam
ODPOWIEDZ