Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

artp pisze:Generalnie interesuje mnie jak dojechać z Gdańska. Jadę z Suwałk (pewnie PKSem, jeszcze nie wiem) więc zastanawiam się czy będzie jakiś autobus z Gdańska do Sobieszewa.

Ktoś napisał, że brak bieżni i basenu (szkoda). A jakie zabiegi mają? Jestem po złamaniu kości piszczeli. Boli mnie również kark od siedzenia przed komputerem. Czy można liczyć również na jakieś ćwiczenia z tym związane czy tylko to co na skierowaniu?
Co oprócz towarzystwa się Wam podobało? ;) O której zaczynają się zabiegi, do której trwają? Co można tam robić w styczniu?
Czy warto brać ze sobą laptopa? Jest internet? Nic nie ginie z pokoi?
Ktoś mi mówił, że straszne za przeproszeniem zadupie. Czytałem na onecie, że jak ktoś chce się pozbyć psa, to przywozi na wyspę, bo stamtąd trudniej mu wrócić...
Wybaczcie durne pytania, ale nie byłem wcześniej w sanatorium.
Internet jest ale przy recepcji i nie zawsze dobrze działa, z pokoi nic nie ginie, chyba że bedziesz miał lokatora złodziejaszka-hehehe. 8:00 śniadanie, zabiegi od 8:30 do 15:00, ale jak dojdziesz do wprawy to po paru dniach będziesz juz wolny po obiedzie 13:00, kolacja 18:00.
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

ja osobiscie koniec zabiegów mialam juz ok 11 :) a nawet przy dobrych wiatrach po 10 :))) Czasem internet lapie na 1 pietrze-znajomy z pokoju 114 mial caly czas internet tam:)
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Tak, ale ten net strasznie słaby jest i czasami strona otwiera się bardzo długo.
Kasianic
Posty: 4
Na forum od: 11 paź 2013 10:59
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kasianic »

Jadę do Sobieszewa na turnus 27 stycznia.Może ktoś też w tym czasie się tam wybiera.Mój kontakt..tel 505176608..ędę jechała z Warszawy PKS rano ,będę na ok 11 godzine,nie wiem ,czy to nie za późno?Może ktoś mi powie ,o której najlepiej jest być na miejscu? Pozdrawiam .Kasia
Kasianic
Posty: 4
Na forum od: 11 paź 2013 10:59
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kasianic »

Jestem z lubelskiego ale z Lublina chyba ciężko sie zabrać do Gdańska,dlatego wybrałąm Warszawę.Może ktoś jeszcze jedzie z Lublina?Będzie nam raźniej
krzysztof36
Posty: 3
Na forum od: 20 paź 2013 21:23
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: krzysztof36 »

Mam pytanko.Jest tam jakaś mikrofala czy lodówka ? :?
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Lodówka za oknem na parapecie, tylko jak będziesz nie na piętrze to nie wykładaj bo koty ściągną. Mikrofali brak.
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

i nawet nie ma pralni żadnej UWAGA :) miska w lazience i pranko ręczne :)
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Ale i tak bylo fajnie bez lodowek, pralek i mikrofali, aby towarzystwo bylo dobre.
piotrrr
Posty: 2
Na forum od: 26 gru 2013 18:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: piotrrr »

powiedzcie mi czy sa jakieś inne numery do tego sanatorium niż ten (58)308 02 72? bo dzwoniłem już bardzo dużo razy i nikt nie odpowiada a termin sanatorium jest na 2.01.2014 to już niebawem... albo możę wie ktoś od której można się juz tam pojawić? bo moja mama ma problem z połączeniem i była by już 2 na około 6 rano na miejscu a z nimi nie ma żadnego kontaktu :/
ODPOWIEDZ