Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Wesołych świąt zyczę wszystkim kuracjuszom z turnusu 30.11-23.12. 013. :D
sylw44
Posty: 3
Na forum od: 20 paź 2013 01:46
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: sylw44 »

Wesołych Świąt wszystkim mam pociąg 01-01-2014 z Kielc o 19-20.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Pozdrowienia dla wszystkich z turnusu 30-11. 23-12-2013. jezeli ktos chce dalej utyrzymywac kontakt, zapraszam na meila [email].pl. Prawie wszyscy byli [cenzura]!!!!!
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

JEZELI KTOS MA PYTANIA NA TEMAT ALMY PROSZE PYTAC:) BYLAM , ZWIEDZILAM I PRZEŻYŁAM:)
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Tak jest, pytac a wszystko wam opowiemy.
artp
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 gru 2013 17:50
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: artp »

Generalnie interesuje mnie jak dojechać z Gdańska. Jadę z Suwałk (pewnie PKSem, jeszcze nie wiem) więc zastanawiam się czy będzie jakiś autobus z Gdańska do Sobieszewa.

Ktoś napisał, że brak bieżni i basenu (szkoda). A jakie zabiegi mają? Jestem po złamaniu kości piszczeli. Boli mnie również kark od siedzenia przed komputerem. Czy można liczyć również na jakieś ćwiczenia z tym związane czy tylko to co na skierowaniu?
Co oprócz towarzystwa się Wam podobało? ;) O której zaczynają się zabiegi, do której trwają? Co można tam robić w styczniu?
Czy warto brać ze sobą laptopa? Jest internet? Nic nie ginie z pokoi?
Ktoś mi mówił, że straszne za przeproszeniem zadupie. Czytałem na onecie, że jak ktoś chce się pozbyć psa, to przywozi na wyspę, bo stamtąd trudniej mu wrócić...
Wybaczcie durne pytania, ale nie byłem wcześniej w sanatorium.
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Zabiegi są takie: Megatronik, Tens, Interd.. ( Prądowe), Laser, wirówki, krioterapia, lampy i jeszcze jakieś naświetlanie ale nie trybię bo tego nie miałem. Na wyspie cisza i spokój, nad morze można chodzić( 850 metrów), parę knajpek,( polecam bar Tęcza, świetny dorsz po 13zl z frytkami) sklepów spożywczych jest parę, jeden z upominkami. Ogólnie cisza i spokój, dla mnie pasiło bo uwielbiam spokój. Pokoje dwu i trzy osobowe, bardzo przytulne i stół do tenisa. Jedzenie dobre jak dla mnie, oczywiście porcje nie za wielkie. Personel miły i przyjemny oprócz Pani w okularach z warkoczem, tak jakby za karę robiła. Najmilsi rehabilitanci to Pani Ania z laserów, Pani Dorotka z Prądów, Pani Karolina z wirówek i Pan Grzesio z magnetroniku. No i oczywiście zależy od samych kuracjuszy, na naszym turnusie była świetna ekipa.
Daritka25
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 wrz 2013 21:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Daritka25 »

zgadzam sie z Pawłem :) cisza spokój , ogólnie jak by było lato to calkiem fajnie bo zimowa pora to jest kijowo , tylko BAr Pod Tecza sie klania badz Burszyn Hotel(po prawo jak sie wychodzi z Almy w strone plaży).....zabiegi:Ultradzwieki,prądy,terapuls,magnetronic,krioterapia,kapiele wirowe,lasery i lampy soulux oraz oczywiscie sala gimnastyczna z przyrzadami do ćwiczeń:) aaaa i co najwazniejsze sa takze treningi relaksacyjne i Psychoedukacja haha -porażka;)))Rehabilitanci pierwsza klasa , polecam od masażu Tomka i od Rehabilitacji Grzesia!!:) ochrona rowniez spoko i puszczaja do osrodka nawet po 22 :))))
Pawlo1974
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 22 lis 2013 23:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Pawlo1974 »

Prawda, warto by się było tam wybrać jeszcze raz, ale latem. :D
piotrrr
Posty: 2
Na forum od: 26 gru 2013 18:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: piotrrr »

witam mam pytanie czy wybiera się ktoś może do gdańska sobieszewo na turnus 2 stycznia 2014 z lubelskiego? szukam kogoś bo moja mama chetnie by się z kimś zabrała... proszę o kontakt jeśli by sie ktos znalazł
ODPOWIEDZ