Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

To znaczy, że tylko ja mam 28 dni :( :?
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

loyka pisze:To znaczy, że tylko ja mam 28 dni :( :?
Cześć ja nie mam napisane ile dni, więc pewnie też 28 dni :lol: tak myśle!!! :mrgreen:
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

Super :D w takim razie szykujemy się na II turnus ;)
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

Witam,
no ja mam 24 dni, razem z zawiadomieniem dostałem drugą karteczkę ile trwa pobyt , co zabrać i takie inne odnośnie rezygnacji z wyjazdu..
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

wojnas1983 pisze:Witam,
no ja mam 24 dni, razem z zawiadomieniem dostałem drugą karteczkę ile trwa pobyt , co zabrać i takie inne odnośnie rezygnacji z wyjazdu..
Dzięki za odp ;) Miałam komisję z zus i tam powiedziano mi, że pobyt w sanatorium ma trwać 28 dni. Ciekawe co powiedzą na miejscu :roll: :roll: :)
wojnas1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 21 gru 2011 07:06

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojnas1983 »

dokładnie mam napisane:

Informacja uzupełniająca do zawiadomienia o skierowaniu na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS...
Turnus rehabilitacyjny na który został Pan skierowany trwa przeciętnie 24 dni licząc od dnia zgłoszenia do dnia wypisu ( łącznie z sobotami i niedzielami) ...itd
przeciętnie..więc nie jest sprecyzowane.. jutro zadzwonię do Jantara i się dowiem..
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

Ja niestety nie mam nic napisane :? Zobaczymy :) pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :D :D :D
lukasz79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 12 gru 2011 20:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: lukasz79 »

loyka pisze:Ja niestety nie mam nic napisane :? Zobaczymy :) pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :D :D :D
A długo czekałaś na sanatorium? ;) Bo ja dostałem po 1jednym miesiącu ,od momentu kiedy byłem na komisji w Zusie.Po dobno po operacji kierują szybciej!!! :mrgreen:
loyka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 gru 2011 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: loyka »

lukasz79 pisze:
loyka pisze:Ja niestety nie mam nic napisane :? Zobaczymy :) pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :D :D :D
A długo czekałaś na sanatorium? ;) Bo ja dostałem po 1jednym miesiącu ,od momentu kiedy byłem na komisji w Zusie.Po dobno po operacji kierują szybciej!!! :mrgreen:
W ten sam dzień co komisja :) powoli trzeba zacząć się pakować :mrgreen: :lol:
patusia
Posty: 1
Na forum od: 02 sty 2012 15:36

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: patusia »

Witam, Jestem z okolic Wyszkowa i podróż "asterką" do sanatorium "Jantar" była by mi bardzo na rękę. Też mam termin na 27 stycznia, bardzo proszę o kontakt ze mną. Podaje swój adres e-maila [email].pl Pozdrawiam serdecznie. I czekam na szybką odpowiedz, zależy mi na czasie. :)
ODPOWIEDZ