Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
seat555
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 paź 2011 21:32

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: seat555 »

Cześć wam dziewczyny.Widzę, że zaczyna się robić już fajna paczka ja mam 34 lata i też tam jadę 25 listopada . Powiedzcie jak tam z tymi pokojami sytuacja może byśmy coś zorganizowały obok siebie.
paola
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2011 12:35

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: paola »

Na stronie www.polskibus.com dowiedziałam się,że autobus wyjeżdża z przystanku Metro Wilanowska o 23.30 a bilet kosztuje tylko 35zł. 8-)
newuserka
Posty: 3
Na forum od: 21 lis 2011 14:04

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: newuserka »

Witajcie dziewczyny,

to może ja też pojadę z Wami busem? Byłoby super gdybyśmy razem jechały, razem zawsze łatwiej znieść takie sanatorium. :-)
Napiszę do Was wiadomość na priv to się jakoś umówimy. :-)

Pozdrawiam!
Adriana
Mareks
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 30 cze 2011 23:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Mareks »

Witam. :D
Byłem tam na przełomie sierpnia i września. Było naprawdę OK. Cały czas spędzony w tym ośrodku mogłem poświęcić dla siebie.
Przeczytałem zaległe książki, zwiedziłem Gdańsk i okolice. Poznałem ciekawych ludzi. Co do mojego chorego kręgosłupa też jest nieźle.
Miejsce naprawdę fajne. TYLKO TRZEBA NASTAWIĆ SIĘ POZYTYWNIE, czego Paniom życzę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasia301
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 18 lis 2011 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kasia301 »

Mareks pisze:Witam. :D
Byłem tam na przełomie sierpnia i września. Było naprawdę OK. Cały czas spędzony w tym ośrodku mogłem poświęcić dla siebie.
Przeczytałem zaległe książki, zwiedziłem Gdańsk i okolice. Poznałem ciekawych ludzi. Co do mojego chorego kręgosłupa też jest nieźle.
Miejsce naprawdę fajne. TYLKO TRZEBA NASTAWIĆ SIĘ POZYTYWNIE, czego Paniom życzę.
Pozdrawiam


Mareks powiedz jak często bywaliście na basenie ?
pozdrawiam
Kasia
Mareks
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 30 cze 2011 23:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Mareks »

Witam.
Niestety RAZ w tygodniu. Basen w hotelu Posejdon w Jelitkowie. Wyjazd z ośrodka 9,00 powrót ok. 12,00 godziny.
Pozdrawiam.
rafalkocak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2011 11:19

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: rafalkocak »

Siemano----Ja wruciłem 23 z Sobieszewa....1.najlepiej być rano na 7 bo wtedy pani Kasia zaczyna meldowanie pacjentów.2.od 8 rano zaczyna przyjmować lekarz....po lekarzu lajcik do końca dnia--dopiero zabiegi zaczną sie od poniedziałku wiec macie 3 dni luzu.....sniadanie 8.00 obiad 13.00 kolacja 18.00 wyzywienia słabe trzeba dojadać!!!!!wieczorki są w poniedziałki i środy.....melanż na maksa unas na turnusie troche poszło;-))))))ogólnie gitara,pani ordynator spoko,kasia tez i ludzie od rehabilitacji...Pozdrawiam (L)
dariusz
Posty: 3
Na forum od: 27 paź 2011 22:50

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: dariusz »

Dzięki za info, przyda się :-) ale o najważniejszym nie wspomniałeś, tj. czy jeżdżą tam jakieś fajne młode laski? Pochwal się swoimi podbojami żebyśmy wiedzieli jak pod tym względem się przygotować :D
Awatar użytkownika
kasia301
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 18 lis 2011 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kasia301 »

dariusz pisze:Dzięki za info, przyda się :-) ale o najważniejszym nie wspomniałeś, tj. czy jeżdżą tam jakieś fajne młode laski? Pochwal się swoimi podbojami żebyśmy wiedzieli jak pod tym względem się przygotować :D


Przypuszczam że nastolatek to tam raczej nie będzie .... :lol:
rafalkocak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2011 11:19

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: rafalkocak »

o dupach to mi nic niemów :-) mam dosyć ;-)
ODPOWIEDZ