Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
galactic
Posty: 2
Na forum od: 13 kwie 2011 15:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: galactic »

witajcie!jadę na turnus zaczynający się 8 maja.jak wyglądają,ile czasu dziennie zajmują zabiegi narządu ruchu?
galactic
Posty: 2
Na forum od: 13 kwie 2011 15:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: galactic »

turnus zaczyna się 8 maja w sobieszewie.
WandaWeronika
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 14 kwie 2011 18:30

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: WandaWeronika »

Witam,
dziś dostałam skierowanie do Sanatorium Jantar na turnus od 8 maja. Będę jechać z Warszawy- jeszcze nie wiem jakim środkiem lokomocji :)

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Kuba
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2011 01:33

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kuba »

Witam , dostalem na turnus od 8 05 jestem ok. 40lat z KONINA chetnie sie zabiore lub zabiore kogos . pozdrawiam .[email].eu
Jacek
Posty: 4
Na forum od: 10 mar 2011 10:37

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Jacek »

Wróciłem z sanatorium w Sobieszewie. Wszystkie pozytywne opinie, które były napisane wcześniej są rzeczywiście prawdziwe. Personel z p.p. Grzegorzem, Anią, Magdą, Basią, Dorotą i całą grupą rehabilitantów na sali super. Mili, uczynni, fachowi. Sam ośrodek fajny, tylko jeden mankament. Pokoje były dawno nie malowane, po prostu brudne ściany. Psuło to efekt całości. Panie sprzątające mogły super posprzątać, ale te ściany.... Samo Sobieszewo też zaniedbane, w lasach i nad morzem dużo śmieci, brak pojemników na odpady. Sezon już się zaczął, a tam błogi spokój. Chyba miasteczko ma kiepskiego gospodarza, bo przecież z turystyki żyją ....
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia kuracjuszom
WandaWeronika
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 14 kwie 2011 18:30

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: WandaWeronika »

mam pytanie do tych, którzy już w Jantarze byli: czy jest jakaś lista zabiegów z fizykoterapii jakich możemy się spodziewać?? Jak wygląda tam kinezyterapia?? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :) Nie ukrywam, że pokładam duże nadzieje w tym sanatorium- mam nadzieję, że naprawdę pomogą mi wrócić do pełni zdrowia i aktywnego życia:)
olka157
Posty: 1
Na forum od: 21 kwie 2011 13:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: olka157 »

Witam! Mam pytanie odnośnie wyjazdu do sanatorium. Skierowanie otrzymałam z ZUS-u na rehabilitacją leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS. Czy można zrezygnować z tego turnusu? Proszę o odpowiedź
Kuba
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2011 01:33

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kuba »

Jade 8 05 z Konina szukam osob tez jadacych w tym terminie tel 602 248 136
Malgosiek
Posty: 3
Na forum od: 25 kwie 2011 19:55

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Malgosiek »

Witam wszystkich
wyjeżdżam 8 maja do sanatorium do Sobieszewa. Mam pytanie czy jest ktoś kto ma ten sam termin wyjazdu i jedzie z Warszawy samochodem. Bardzo chętnie zabrałabym się na doczepkę, oczywiście część paliwa bym zwróciła. Mieszkam w Raszynie koło Janek. Proszę o odpowiedzi. Małgosiek
Malgosiek
Posty: 3
Na forum od: 25 kwie 2011 19:55

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Malgosiek »

olka157 pisze:Witam! Mam pytanie odnośnie wyjazdu do sanatorium. Skierowanie otrzymałam z ZUS-u na rehabilitacją leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS. Czy można zrezygnować z tego turnusu? Proszę o odpowiedź
Witaj raczej zrezygnować nie możesz, chyba że będą to powody takie jak: nagły pobyt w szpitalu, bądź pogrzeb najbliższych. A tak to zus obciąży cię za pobyt i koszty i miejsce, które jest zarezerwowane na ciebie.
ODPOWIEDZ