Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Malgosiek
Posty: 3
Na forum od: 25 kwie 2011 19:55

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Malgosiek »

aiwlys pisze:Witam
Własnie dostałam skierowanie do Sanatorium Jantar na 8 maja. Jadę z Torunia. Proszę o kontakt osoby, które tez będą na tym turnusie. [email].eu
Pozdrawiam
Witam serdecznie mam na imię Małgosia i też jadę 8 maja z Raszyna k/ Wa-wy do tego sanatorium. Miło cię poznać i do zobaczenie na miejscu. Jak masz na imię?
aiwlys
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 kwie 2011 14:40

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: aiwlys »

Malgosiek pisze:
aiwlys pisze:Witam
Własnie dostałam skierowanie do Sanatorium Jantar na 8 maja. Jadę z Torunia. Proszę o kontakt osoby, które tez będą na tym turnusie. [email].eu
Pozdrawiam
Witam serdecznie mam na imię Małgosia i też jadę 8 maja z Raszyna k/ Wa-wy do tego sanatorium. Miło cię poznać i do zobaczenie na miejscu. Jak masz na imię?
Sylwia z Torunia :)
Widzę że już sporo osób jedzie na nasz termin. Tylko szkoda, że nikt z moich stron.
WandaWeronika
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 14 kwie 2011 18:30

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: WandaWeronika »

aiwlys pisze:
Malgosiek pisze: Witam serdecznie mam na imię Małgosia i też jadę 8 maja z Raszyna k/ Wa-wy do tego sanatorium. Miło cię poznać i do zobaczenie na miejscu. Jak masz na imię?
Sylwia z Torunia :)
Widzę że już sporo osób jedzie na nasz termin. Tylko szkoda, że nikt z moich stron.
Wanda z Warszawy- również jadę na turnus od 8,05 do Sobieszewa :) Do zobaczenia!
eli
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 29 kwie 2011 00:04

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: eli »

[quote="WandaWeronika"]Witam,
dziś dostałam skierowanie do Sanatorium Jantar na turnus od 8 maja. Będę jechać z Warszawy- jeszcze nie wiem jakim środkiem lokomocji :)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Witam
Ja dostałam w dniu dzisiejszym skierowanie do Sanatorium Jantar na turnus od 8 maja. Będę jechała też z Warszawy, czy Pani już wie czym będzie jechała? Czy rezerwowała Pani już pokój Może pojedziemy razem tylko lepiej pociągiem czy autobusem ? Czekam na informacje i pozdrawiam.
WandaWeronika
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 14 kwie 2011 18:30

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: WandaWeronika »

eli pisze: Witam
Ja dostałam w dniu dzisiejszym skierowanie do Sanatorium Jantar na turnus od 8 maja. Będę jechała też z Warszawy, czy Pani już wie czym będzie jechała? Czy rezerwowała Pani już pokój Może pojedziemy razem tylko lepiej pociągiem czy autobusem ? Czekam na informacje i pozdrawiam.
Witam,
tak, już wiem jak jadę- zabieram się samochodem ze znajomym z Trójmiasta w piątek lub w sobotę rano bo akurat będzie w tym czasie w stolicy:). Co do pokoi: z tego co wyczytałam w necie my nie musimy nic rezerwować bo ZUS się tym zajmuje. Po przyjeździe do ośrodka w niedzielę trzeba się zakwaterować w recepcji i tam pewnie będą nas jakoś rozdzielać po pokojach- nie mam pojęcia według jakiego klucza (czy zupełnie przypadkowo, czy może jakoś wiekiem?)
Pozdrawiam!!

Wanda
eli
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 29 kwie 2011 00:04

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: eli »

Bardzo żałuję,jestem zmuszona podróżować sama.Wybiorę w takim razie pekaes,jedzie około 6 godzin. Do zobaczenia na miejscu.
Kuba
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2011 01:33

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kuba »

Witam Bede jechal z Konina moge kogos zabrac lub zabiore sie jade tez na ten turnus 08 05 Pozdrawiam 602 248 136 tel
wojtas
Posty: 2
Na forum od: 07 maja 2011 15:48

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojtas »

witam wszystkich na forum.wczoraj tj.6 maja wróciłem z sanatorium w sobieszewie.moja opinia co do ośrodka rehabilitacyjnego jest na 4 w 6 stopniowej skali.mianowicie brakuje kilku bardzo istotnych zabiegów takich jak borowiny i brak basenu na miejscu(dowożą autobusem do hotelu w sopocie 50 minut w jedną stronę)jeżeli chodzi o sam budynek ,to jest w remoncie i niektóre pomieszczenia pozostawiają wiele do życzenia. duży pozytyw dla personelu medycznego,który swoją postawą rekompensuje ogólną ocenę sanatorium.pani KASIA kierowniczka,zawsze miła i uśmiechnięta,personel rechabilitacyjny bardzo młody i nadzwyczaj sympatyczny,uśmiech i postawa zasługuje na słowa uznania. dlatego chciałbym podziękować pani DOROCIE,MAGDZIE,KASI ,ANI oraz ŁUKASZOWI i GRZESIOWI i wszystkim których nie wymieniłem .pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z turnusu 13,04-06,05, to był wspaniały czas, który będę miło wspominał .wojtek i zdzichu z pokoju 122.
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Agnes »

Dostałam skierowanie na pobyt od 27.06. Mam pytanie do Wojtasa, pisałeś, że nie ma borowiny, a czy są masaże? Czy pokoje mają balkony i czy pielęgniarki sprawdzają o 22 stan pacjentów w pokojach? A jak ze stroną rozrywkową, czy są organizowane jakieś wycieczki ? Pozdrawiam. ;)
wojtas
Posty: 2
Na forum od: 07 maja 2011 15:48

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: wojtas »

witaj.balkonów nie ma.postaraj się załatwić pokój po stronie recepcji.najlepiej na piętrze.są w lepszym stanie i bardziej przytulne.wieczorki taneczne są dwa razy w tygodniu do godz.21,30. radzę bawić się od samego początku,bo czas szybko mija i jak zagra dj.kawałek "to już jest koniec" elektrycznych gitar to naprawdę będzie koniec.jeżeli chodzi o sprawdzanie pokoi ,to zdarzyło się dwa razy.spokojnie można spędzać czas poza miejscem zakwaterowania bez większych oporów,pod warunkiem odbycia zaleconych zabiegów.radzę przy pierwszej wizycie u lekarza podpowiadać jakie zabiegi pomagają i wpłynąć na jego decyzję.zapomniałem masaż jest w spisie zabiegów wykonywanych przez tą placówkę.pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
ODPOWIEDZ