Fajny film wczoraj widziałem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14716
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: ANDY12345 »

Ale w miarę dobrze się skończył, a mogło gorzej, znacznie gorzej i wtedy powiedziałbym dramat ;) . Na pewno łapie za serduszko i takie filmy na wieczory wskazane :) .
Zgadzam się, że samemu trzeba zacząć, żeby później móc coś powiedzieć. Wiele razy spotkałem się , że komuś coś odpowiadało, a mnie akurat odwrotnie i vice versa :lol: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4656
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

Mogło być gorzej, ale mogło też być lepiej. W filmie 25 lat odsiedział w 2 min, może nie za niewinność, ale... wiemy jak było. Zakończenie krótko i zwięźle przedstawia dalsze losy bohaterów, więc daje to odczucie, że wszystko poszło w miarę gładko i dobrze się skończyło, zwłaszcza w porównaniu do wcześniejszych zdarzeń przedstawionych, moim zdaniem, w sposób klasyfikujący ten film do dramatu. Rozumiem jednak, że można mieć inne odczucia i to jest właśnie super, bo można sobie miło podyskutować. :D

Mam już tak jakoś w głowie ułożone, albo wręcz odwrotnie :lol: , że jak ktoś krytykuje film czy książkę, a zwłaszcza jak mówi, że dziwny, to wiem, że koniecznie muszę zobaczyć, przeczytać. W drugą stronę, to przeważnie uprzedzam, że mnie się podobał, ale... :mrgreen:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14716
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: ANDY12345 »

To razem na film możemy iść :) ... czytać razem książkę, to mogło być wyzwanie ;) :lol: .
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31275
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Nutka »

Tak Andy, to mogłoby być wyzwanie ;) Dwoje takich " udańców",
ze swoim(niekiedy) filozoficznym światopoglądem ,jakby tak wspólnie wzięło się za czytanie,
to recenzje mogłoby być ciekawie ;) a wymiana zdań trwałaby ..... do pasterki :lol: :lol: :lol:

(Żarcik Hexa) :)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4146
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Bibi2 »

Jeszcze nie wiem ale może pójdę na "Barbi" , a co
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14716
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: ANDY12345 »

Dziękuję Ci Nutko za laurkę :P . Recenzje recenzjami, ale jaki światopogląd byłby rozszerzony :o .... jak kosmos :lol: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4656
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

ANDY12345 pisze: 21 lip 2023 09:14 To razem na film możemy iść :) ... czytać razem książkę, to mogło być wyzwanie ;) :lol: .
Nie używaj w mojej obecności słowa "wyzwanie", ;) bo u mnie w mózgu natychmiast się uruchamia taki mechanizm, który wytwarza pomysły jak można temu sprostać. I już widzę, że w zasadzie to nie jest aż taka wielka różnica czy oglądać wspólnie film w kinie czy czytać tę samą książkę. 8-) :mrgreen: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4656
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

Nutka pisze: 21 lip 2023 09:52 Tak Andy, to mogłoby być wyzwanie ;) Dwoje takich " udańców",
ze swoim(niekiedy) filozoficznym światopoglądem ,jakby tak wspólnie wzięło się za czytanie,
to recenzje mogłoby być ciekawie ;) a wymiana zdań trwałaby ..... do pasterki :lol: :lol: :lol:

(Żarcik Hexa) :)
Nutko, obawiam się, że to nie żart, bo mogłoby tak być, przynajmniej jeśli chodzi o mnie :lol: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4656
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

Bibi2 pisze: 21 lip 2023 10:17 Jeszcze nie wiem ale może pójdę na "Barbi" , a co
Mnie kusi by bryknąć w weekend na "Oppenheimera". Filmy Nolana bardzo lubię, postać tytułowa, też gdzieś w moich "kosmicznych" ;) zainteresowaniach się mieści. :lol: Tylko tak się waham czy tracić, nawet sensownie, czas na siedzenie w murach, gdy lato w pełni? :?
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14716
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: ANDY12345 »

Kleinehexe pisze: 21 lip 2023 12:38 Nie używaj w mojej obecności słowa "wyzwanie", ;) bo u mnie w mózgu natychmiast się uruchamia taki mechanizm, który wytwarza pomysły jak można temu sprostać.
Ale ja też wolno czytam :oops: ... ale jak lubisz wyzwania ;) :lol: .
ODPOWIEDZ