KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WSZUR

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
SEBA 78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 29 lip 2013 15:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: SEBA 78 »

Witam serdecznie dostałem skierowanie na 2 pazdziernika do Kudowy- Zdrój ale nie jest napisane do jakiego ośrodka może ktoś opisać warunki i czego mogę się spodziewać z góry dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: biedroneczka »

Witaj Seba 78 :) Jeśli dostałeś skierowanie z NFZ-u to na skierowaniu, oprócz miejscowości do której masz jechać, musisz mieć napisany adres, czyli ulicę z numerem i numer telefonu. Sprawdź..... i napisz na forum, to spróbujemy pomóc :)
SEBA 78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 29 lip 2013 15:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: SEBA 78 »

A wiec pełna nazwa brzmi '' Zespół opieki zdrowotnej''w Kłodzku oddział uzdrowiskowy szpitalny 57-350 Kudowa-Zdrój ul Zdrojowa 36c ja tylko znalazłem zdrojowa 34 i nie wiem czy to to ???
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: biedroneczka »

Świetnie Seba, to jesteśmy w "domu" ;) Jedziesz dokładnie tam gdzie ja, tylko dwa turnusy później :) Powoli zbieram informacje od przemiłych, byłych kuracjuszy ale czegoś konkretnego dowiesz się ode mnie, gdy stamtąd wrócę :lol: Z tego co na razie wiem to podobno nie jest źle. Ten ośrodek jako sanatorium działa od dwóch lat i kiedyś był tam Szpital Wojskowy. Pokoje są w większości wyremontowane, jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami i tzw studio - dwa pokoje z jedną łazienką. W większości z balkonami lub wyjściem na wspólny taras. Wszystkie zabiegi są na miejscu, więc nie trzeba chodzić po innych ośrodkach. Kudowa to podobno piękne miejsce, jest co zwiedzać w wolnym czasie i gdzie pochodzić. Do granicy z Czechami przysłowiowy "rzut beretem", więc na piwko można za granicę ;) :lol: Masz jeszcze dość dużo czasu do wyjazdu, więc poczekaj na pełny opis po moim powrocie :) Pozdrawiam :)
SEBA 78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 29 lip 2013 15:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: SEBA 78 »

Dziękuje pięknie Biedroneczko :kwiat: :kwiat: :kwiat: Życzę dobrego wypoczynku i miłej zabawy czekam na relacje z turnusu pozdrawiam z Pomorza :) :)
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: biedroneczka »

Dzięki Seba :) z pewnością opiszę swój pobyt w Kudowie ze szczegółami ;)
SEBA 78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 29 lip 2013 15:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: SEBA 78 »

Może ktoś już wrócił z Kudowy to bym prosił o kilka słów o wrażeniach ;) ;) ;)
Bea71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 10 cze 2012 22:12

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: Bea71 »

Wróciłam z Kudowy dwa tygodnie temu. To przepiękne miasteczko, bardzo urokliwe. Na długo zapadnie mi w pamięci. Park zdrojowy robi wrażenie, zadbany z dużą ilością kwiatów i ślicznie przyciętych krzewów. Faktycznie, do Czech bardzo blisko. Polecam pstrąga , tuż za stawem w Parku, pyszności...Myślę,że każdy kto wybiera się do Kudowy wróci z niej zadowolony. Jak dla mnie było tam super :).
SEBA 78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 29 lip 2013 15:26
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: SEBA 78 »

Koleżanko Bea71 może coś więcej o samej bazie noclegowej jak i o warunkach ( pokoje łazienki wi-fi kawiarnia sklepik )
Bea71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 10 cze 2012 22:12

Re: KUDOWA-ZDRÓJ Oddział Uzdrowiskowy Sanatoryjny dawny 24WS

Post autor: Bea71 »

SEBA78
To ,że wróciłam z Kudowy nie oznacza,że byłam w/w sanatorium :). Byłam w Kodze.
ODPOWIEDZ