Arka Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
olga
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 gru 2010 16:25

Arka Kołobrzeg

Post autor: olga »

Witam ! Szukam opinii na temat sanatorium w Arce w Kołobrzegu ,czy ktoś może się ze mną podzielić swoją opinią na ten temat ? A może znajdzie się osoba która jedzie tam w lutym ? Mój termin to 10 luty -3 marca 2011 :)
nonajana1
Posty: 3
Na forum od: 01 sty 2011 14:58

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: nonajana1 »

Ja jadę do mega- arkaw kwietniu jak możesz to napisz jak tam było może być na maila [email].com pozdrawiam
olga
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 gru 2010 16:25

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: olga »

ok po powrocie napiszę:)
Lucyna
Posty: 4
Na forum od: 31 gru 2010 16:10

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: Lucyna »

Warunki w Arce jak dla mnie były super.Hotel ekskluzywny,na miejscu basen, polecam kriokomorę,
panie rehabilitanki miłe,jedzonko ok,do południa nie masz czasu bo są zabiegi.Po południu spacery nad morzem,jest wypożyczalnia rowerów,pokoje 2 osobowe wszystkie.
jedyny problem jest tzn był z czajnikiem.Nie ma w pokoju,więc trzeba kupić,ew grzałka w łazience.
udanego odpoczynku Ci życzę
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20165
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: Felice »

Arka jest bardzo ekskluzywnym sanatorium.Praktycznie jest to cały kompleks hotelowo,gastronomiczno,handlowy.Ja byłam latem i była to rewelacja,ale z tego co wiem kuracjusze bardzo chwalą sobie zimowe pobyty ze względu na to,że nie ma rodzin z małymi dziećmi,tłoku i całej bazarowej tandety.
graga
Posty: 2
Na forum od: 16 sty 2011 13:45

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: graga »

Będę w Arce Kołobrzeg od 1-22 luty 2011r. Proszę o informacje na temat pobytu.
graga
Posty: 2
Na forum od: 16 sty 2011 13:45

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: graga »

Interesują mnie wiadomości na temat zabiegów /rehabilitacja/ z NFZ w Arce Kołobrzeg. Z góry dziękuję.
marek42
Posty: 2
Na forum od: 18 cze 2010 17:40

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: marek42 »

Byłem w Arce latem ośrodek naprawdę luksusowy jedzenie bardzo dobre personel naprawdę bardzo miły , jak wyjeżdżałem do sanatorium
to też na forum pytałem się ,było bardzo dużo negatywnych opinii o personelu medycznym ale muszę powiedzieć że to nieprawda być może dyrekcja
czyta fora i przeszkoliła pracowników w każdym boć razie personel hotelu jak i medyczny jest teraz jak najbardziej miły i pomocny (szczególnie pani
doktor pracująca przy kriokomorze)
Jak ktoś tam wcześniej napisał w pokojach niema czajników trzeba odpłatnie wypożyczyć ,pewnym mankamentem jest odległość od centrum ok.5km.
ale jeżdżą autobusy podmiejskie.
Ale najważniejsze to zn aleś odpowiednich ludzi do towarzystwa a spędzisz naprawdę bardzo miło te 3-y tygodnie.
Co do zabiegów to myślę że najlepszą rzeczą jest kriokomora.
annandale
Posty: 2
Na forum od: 26 sty 2011 20:38

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: annandale »

graga pisze:Będę w Arce Kołobrzeg od 1-22 luty 2011r. Proszę o informacje na temat pobytu.

Witaj,Ja też mam skierowanie do Arki na ten sam turnus.Skąd jedziesz?Ja z Łodzi.Pisz na [email].fm
olga
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 gru 2010 16:25

Re: Arka Kołobrzeg

Post autor: olga »

Wróciłam z Arki dwa dni temu.Hotel ogromny.Wystrój bardzo ładny.Zastrzeżenia mam jednak do pracowników hotelu.W recepcji -mało komunikatywne panie ,uprzejme tylko dla gości niemieckojęzycznych.Goście z NFZ traktowani są jak osoby gorszej kategorii .Rehabilitanci w większości mili ,ale zdarzają się i tacy którzy pozwalają sobie na kąśliwe uwagi lub wręcz nie odpowiadają na pytania lub zwyczajowe "dzień dobry ".Wyżywienie -koszmar .Porcje małe ,posiłki nie smaczne,albo za słone ,albo za twarde .Wędlina najgorszej jakości .Panie na stołówce opryskliwe ,niesympatyczne ,nie idące na rękę ,upominające klientów.Ogólnie -personel do wymiany,nowy kilka szkoleń jak najeży traktować gości i będzie ok.Ceny też z lekka z kosmosu .....Dancingi też pozostawiają wiele do życzenia ( muzyka taka sobie ) ale godziny trwania 21-23 to chyba kpina ....
ODPOWIEDZ