Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dagna »

Hm i dzisiaj się nie udało chociaż aż 3 razy był sygnał połączenia - nie będę zanudzać codziennym sprawozdaniem, odezwę się jak się dodzwonię. Ale wczoraj z mazowieckiego na zwrot we wrześniu nad morze załapała się baj-dorka więc może i mi się uda. Tylko to strasznie denerwujące tak siedzieć ze słuchawką przy uchu dwie godziny :(
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewa11 »

Też dzisiaj próbowałam, było dokładnie to samo co u Ciebie :(
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dagna »

Jak nie uda się wyjechać we wrześniu to mi przepadnie bo nie dostanę wolnego w grudniu, a chyba zaświadczenie z pracy mnie nie usprawiedliwi jak poproszę o przesunięcie terminu. No nic jeszcze prawie 2 tygodnie szans na dodzwonienie i mam nadzieję, że nie po to żeby usłyszeć, że nic nie ma ;)
Pozdrawiam wszystkich dzwoniących, kciuków trzymać nie będę bo sama muszę w tych godzinach wystukiwać numer. :lol:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

Dziewczyny, trzymam mocno, mocno kciuki abyście w końcu dodzwoniły się i dostały upragnione przydziały :serce:
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewa11 »

Dzisiaj dokładnie to samo co wczoraj, jeśli jest sygnał nikt nie odbiera, a gdy powtórzę wybieranie zajęte.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dagna »

Wow dzisiaj się dodzwoniłam, ale tylko 2 zwroty były i kto pierwszy to lepszy...
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Hana51 »

Dagna pisze:Wow dzisiaj się dodzwoniłam, ale tylko 2 zwroty były i kto pierwszy to lepszy...
Dagna dzwoń bo warto! Mój mąż wydzwonił właśnie na wrzesień zwrot do Lądka Zdroju. A miał już przydział tylko że na koniec pażdzienika. Też był to Lądek. I udało mu się zamienić terminy oczywiście drogą zwrotów. :D :D :D
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Dzwońcie,atakujcie bo warto ja Wam to mówię! :D Ponad 50 połączeń na bilingu :o
Wszystkim dzwoniącym o zwroty życzę odebranych telefonów i pomyślnych wieści. :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: malgonia »

Wienia pisze:Dzwońcie,atakujcie bo warto ja Wam to mówię! :D Ponad 50 połączeń na bilingu :o
Wszystkim dzwoniącym o zwroty życzę odebranych telefonów i pomyślnych wieści. :kwiat:
Amen,ja jeszcze raz napiszę, bo słowo pisane ma MOC :lol: chce koniec września albo pażdziernik do Lądka,Polanicy,Karpacza,
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Wienia »

Małgoniu i napewno wydzwonisz wrzesień a październik będzie zwrotów więcej niż w wakacje,tego Ci życzę ja miałam takie propozycje tylko,że mnie tylko morze interesowało i się udało.Wydzwoniłam Kołobrzeg i jestem bardzo zadowolona z pobytu.Próbój do skutku wiara czyni cuda!!!
ODPOWIEDZ