Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: kristi »

Witam wszystkich szukam opinii na temat szpitala uzdrowiskowego Jan Kazimierz pawilon A. Z góry dziękuje,
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: Selene »

Witaj Kristi :)

Jedziesz z ZUS-u :?: Nie mniej trafił się Tobie super ośrodek :!: Jako stałej bywalczyni forum nie muszę tłumaczyć gdzie masz szukać opinii :lol:
A jest ich sporo :!: Miłej lektury :lol:
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: kristi »

Witaj Selene . No własnie znalazłam nie wiele informacji, a jadę z NFZ. Pozdrawiam Poznaniankę.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: Selene »

Witaj Kristi :)

Masz dobrą pamięć :lol: Wszystkie pokoje z pełnym wyposażeniem, jadalnia i baza zabiegowa z extra basenem
w tym samym budynku. Same Duszniki to maleńkie i urokliwe miasteczko nie mniej to świetna wycieczkowa baza wypadowa w góry :)
A co Ciebie konkretnie interesuje :?:

Pozdrawiam :)
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: kristi »

Witaj Selene. Dziękuje za odpowiedz miasteczko znam chciałam poznać opinie osób które tam były.(:
Jolanda
Posty: 2
Na forum od: 14 sie 2012 10:38

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: Jolanda »

witaj
wpisz Jan Kazimierz w forumowej wyszukiwarce jest sporo opinii.Jeżeli jedziesz z ZUSU to masz lepiej.Byłam w sierpniu,a kosztowało mnie nerwów co nie miara.Nastawieni są głòwnie na komercyjnych kuracjuszy
Beata05
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 22 sty 2013 23:13

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: Beata05 »

Witam kristi :) a na kiedy masz turnus? Ja jade na 31.01. z Sonsowca.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: kristi »

Witaj Beatko dopiero od połowy kwietnia ,miłego pobytu .
Elutka185
Posty: 3
Na forum od: 21 gru 2012 18:40

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: Elutka185 »

Wróciłam z Dusznik z Jana Kazimierza A 24 stycznia 2013, więc na świeżo mogę się wypowiedzieć. Budynek jest zadbany, pokoje dobrze wyposażone, jednak za używanie telewizora trzeba zapłacić 6 zł za dzień od pokoju po wniesieniu opłaty otrzymuje się pilota i kabel antenowy. Mój kolega poradził sobie z tym za 14 zł - pojechał do sklepu i kupił odpowiedni przewód, a bez pilota można sobie poradzić. Jeśli chodzi o wyżywienie, to ja nie jestem wymagająca, wybrałam dietę lekkostrawną i taka była, ilościowo dla mnie wystarczająca. Jeśli nie muszę robić zakupów, gotować i sprzątać, mam podstawione pod nos to wszystko mi smakuje. Niektórzy narzekali, że monotonnie, że mało, ale w pobliżu są knajpki gdzie kuracjusze dojadali, a w rynku jest bar mleczny z pysznym tanim domowym jedzeniem, polecam! Jeśli chodzi o bazę zabiegową to można się przyczepić jedynie do masaży podwodnych, które są w basenie, oraz do kąpieli perełkowych-w jakuzi :shock: ; ćwiczenia na sali fitness bez instruktażu co do tempa wykonywanych ćwiczeń, prawidłowego tętna, i dystansu jaki należy pokonać żeby ćwiczenia były efektywne - każdy sobie rzepkę skrobie, odbębnić i spadać ;) . Zabiegi są planowane komputerowo, ale w praktyce można je np. przyspieszyć bo niektórzy przychodzą tylko podbić kartę, więc robią się luzy. Personel medyczny w moim przypadku bardzo OK - byłam z NFZ, ZUS ma inny personel medyczny. Moim zdaniem generalnie jest OK, chociaż na początku wszyscy błądzą po budynku, ponieważ przejścia między bazą zabiegową na I piętrze, a basenem i borowinami są skomplikowane szczególnie dla starszych osób i mających problemy z poruszaniem się. I jeszcze jedno: większość kuracjuszy ma problemy z zasięgiem telefonicznym, oprócz abonentów Ery, obecny T-Mobile. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Duszniki Zdrój Szpital uzdrowiskowy Jan Kazimierz.

Post autor: kristi »

Dziękuje za opinie.
ODPOWIEDZ