Sanatorium w Ustce "Perła"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
graz-fryd
Posty: 1
Na forum od: 02 lut 2013 20:19

Re: Sanatorium w Ustce "Perła"

Post autor: graz-fryd »

Nie zgadzam się opiniami które przeczytałam.Byłam w PERLE w Ustce w m-cu styczniu 2013 r. Bardzo miła obsługa i dobre jedzenie-dla mnie wystarczało a nawet jadłam więcej niż w domu bo było smaczne.Zabiegi na miejscu i tylko na chorobę która jest na skierowaniu-to nie wina lekarzy tylko nowe przepisy NFZ.Do miasta wcale nie jest daleko- 20 min idzie się spacerkiem do centrum gdzie są wszystkie markety-nawet BIEDRONKA.Na miejscu jest kawiarnia gdzie można potańczyć przy bardzo dobrej muzyce na żywo.Obok w Jantarze można wykupić karnet na basen-saune -z mojego turnusu wiele osób z tego skorzystało i dobrze się bawiło.Ogólnie było wesoło -ognisko można zrobić na zapleczu przystosowanym na gril. Wszystko zależy od tego jak sami sobie zaplanujemy wolny czas -ja nie miałam czasu na nudę bo spacery po pięknej plaży, basen,zabiegi oraz wieczorne potańcówki bardzo miło wspominam.Następnym razem jak pojadę do Ustki to tylko w styczniu.
rafre
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 29 cze 2012 11:05
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium w Ustce "Perła"

Post autor: rafre »

Potwierdzam to powyżej zostało napisane przez graz-fryd, jechałem z innym nastawieniem, a na miejscu okazało się, że całkowicie inaczej. ;)
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Sanatorium w Ustce "Perła"

Post autor: irenae »

WITAM !!!

Byłam w PERLE w styczniu/luty 2012r. i chciałam potwierdzić opinie graz-fryd. Opinie z 2010r. kuracjuszy to już przeszłość.
Swoją opinie opisałam zaraz po powrocie (17.12.20120) i oprócz niemiłej starszej pani w recepcji i braku czajników w pokoju nie można nić złego
powiedzieć o tym ośrodku ja byłam bardzo zadowolona a był to mój czwarty pobyt w sanatorium.

pozdrawiam. IE :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ