Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Post autor: Bronza123 »

Szczawnica zdrojowa 27, takie oto skierowanie dostałam od 18 czerwca, czy może ktoś był tam ostatnimi laty i mógłby się podzielić informacjami na temat warunków bytowych i zabiegów?. Z góry dziękuję bo jakoś niewiele jest na forum o tym sanatorium i nie wiadomo co myśleć czy tak kiepskie że nawet nie warto było wspominać ;) ?
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Post autor: darek »

Budowlani

Szczawnica

To chyba jedno z Najlepszych Sanatoriów w Szczawnicy
Fakt trzeba do pod górkę ,no ale to lepiej niż do Starego Hutnika

Może wartało by w lupkę wpisać Budowlani
Jest bardzo dużo opinii na temat tego obiektu
Generalnie WSZYSTKO jest na Miejscu

Dobra BAZA ZABIEGOWA , Warunki Hotelowe na poziomie Polskich 3***

Gdybym Dostał Nie zastanawiałbym się
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Post autor: Bronza123 »

Dziękuję Darek za odpowiedź, trochę mnie podbudowały opinie z forum , że baza zabiegowa na niezłym poziomie a dla mnie to ważne.Kiepskie jedzenie czy stołówka w podziemiach to mniejszy problem ,są sklepy ;) . Tak czy siak czekam na opinie z pierwszej ręki od kogoś kto był na NFZ a nie komercyjnie bo to wiadomo dwa różne światy.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Post autor: Abstynent666 »

W 2023 kolezanka byla i byla zadwolona ,oczywiscie NFZ,ja bylem ale w Sylwi na dole ,do Budowlanych chodzilem prawie codziennie na tance ,wstep wolny i od czasu do czasu do dworku jazzowego.Piekny termin ,piekna Szczawnica bedziesz zachwycony -zachwycona
Awatar użytkownika
Bronza123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 wrz 2023 21:04
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Szczawnica Budowlani Zdrojowa 27

Post autor: Bronza123 »

Dziękuję Abstynent666 za słowa pocieszenia, bo czytając opinie z google miałam mieszane uczucia. Okolica wiem że ładna ode mnie to rzut beretem, dlatego prosiliśmy o morze ale stało się tak jak stało, dobrze że Szczawnica i jest gdzie chodzić.
ODPOWIEDZ