Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Alka 50+ dzięki za fotki- Łazienki II wyglądają okazale- pytając o to sanatorium chodzi mi głównie o jakość i rodzaj wykonywanych zabiegów . Ze względu na moje schorzenie nie mogę mieć zabiegów prądowych, z polem magnetycznym , więc zawęża się moja rehabilitacja.Wiem że nie ma basenu i gimnastyka w basenie też odpada.Zabiore ze sobą dobrą energię i wiarę w to że będzie dobrze.! Pozdrawiam!!!!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7839
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

..Nie ukrywam ,że Chciałem też aby głos w sprawie Ciechocinka zabrała Nasza Ala z Kołobrzegu
Ktora ostatni czasy wizytowała Ciechocinek
Ale chciałem jej dac troszkę czasu na Aklimatyzację :)

Zorza
Na dniach Ciechocinek odwiedzi Nasz Andrzej
I pośrednio GWARANTYJĘ CI że cos szkrobinie o Twoim Obiekcie
Wszak będzie mial 21 dni aby zasięgnąć opinie na tematy Rehabiliatcyjno -Lokalowe

FORUM od lat służy Innym POMOCĄ w doborze dobrej rehabilitacji
Jezeli potrzebujesz PYTAJ

Zawsze Ktoś jest i postara się POMÓC

a odnośnie Basenu z tego co się dowiedzialem Łazienki 2 kąpią się i maja Gimnastyke w Łazienkach 1
Nalezy Tylko ZASUGEROWAĆ Doktorowi ,że ...
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Darku! I już myślałam , że będę bazować tylko na dobrej energii , a tutaj dodajesz oprócz dobrych wiadomości np w kwestii basenu -wiarę w coraz to nowsze informacje - Wielkie Dzięki!!!! Napewno będę potrzebowała informacje czy jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej bo podróżowanie nocne / 650 km/ to wolałabym odpuścić , a popołudniowy przyjazd to też słabo to widzę! Do wyjazdu mam jeszcze dużo czasu aby uzyskać jakieś informacje , a mając tak życzliwą osobę jak Ty napewno do wyjazdu będę zorientowana w temacie.Pozdrawiam serdecznie!!!!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7839
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

..odnosnie logistyki i potencjalnego Wczesniejszego dotarcia do obiektu a co za tym idzie potencjalnego pokoju na pobyt
To proponuje kontakt telefoniczny
moze nie z recepcją -ale z Kierownikiem dz Administracji czy Naczelną pielęgniarka
Bo to oni w 90% decydują czy Jest możliwośc wczesn9iejszego Przybycia


Może okazac się też ,że ten obiekt się zazębia i Przyjazdy są dopiero od Magicznej godziny 14 czyli po wyjazdach do godziny 10,00
Musisz wykonac telefon
Proponuje nawet jutro-Niedziela -bo wtedy możesz rozmawiać z Osobą z recepcji ktora ma chwilkę czasu
Optymalna pora w Niedzile po 15 -Bo wtedy jest tzw lajcik i Pani może udzielić dodatkowych RAd
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1410
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: alka50+ »

Zorza....widziałaś moje zabiegi ...to był główny powód mojego wyjazdu i udało się je dopasować. Trochę dłużej wizyta trwała ..uzasadniałam dokumentacją .

Zrób listę/ przejrzyj ofertę/ tych które Tobie pomagają i z tym do lekarza ....bądż przygotowana.

Łazienki II i Łazienki I blisko...dobra pora na Twój wyjazd to zasugeruje basen w I.

Nastaw się pozytywnie...i nawet jak początek będzie nijaki / tak bywa/ to daj Sobie czas...

Zadzwoń...dopytaj o wcześniejszy nocleg na miejscu ....lub w pobliżu ,,Akacja ,,ale tam cena raczej wysoka...mój Dom Zdrojowy w zasiegu / płaciłam 310 zł doba bo świeto/ wg cennika 269 zł ale miewają promocje..a może ,,Wrzos ,, i ,,Gracja,,tańsze ???/ też w niedalekiej odległosci nawet na piechotę pokonasz ...zadzwoń ..dopytaj..nie znam warunków.

Tańsza i dostępna w cenie ul. Tezniowa....kwatery ..kawałek a taxi 20 złotych/ tyle płaciła koleżanka/.
Zawsze lepiej być na miejscu dzień wczesniej...lub od rana....co niczego nie gwarantuje ale szybko u lekarza itd

Darku....Zorza...miłych pobytów ...dobrych zabiegów i dobrego towarzystwa a reszta ...jak to w życiu.
Pozdrawiam....
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Darku, Alka50+...... jesteście Kochani....dzięki za info!!!! Dzisiaj już późno - będziemy w kontakcie!!!! Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7839
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

..nie wychwalaj Dnia przed zachodem
jeszcze chila i wpadnę w totalny narcyzm

Tak jak sugerowała Ala
Musisz wykonać telefon do recepcji
Bo naprawdę nikt prócz pracowników Łazienek 2 nie znają obyczajów tam panujących
może się też zdarzyć ,że jak bedziesz miala ARGUMENT 600 km -To nieraz dziala na wyobraźnię ,że uda się załatwić pokój
Wtedy nie będziesz musiała szukać i przemieszczać się
najwaznijesze telefon

Nie ukrywam że najlepsza porą na tego typu rozmowy jest Niedziela pomiędzy 15 to czas kiedy Kuracjusze wychodzą Pani/Pan recepcjonistka jest po 2 kawie i do konca zmiany pozostaje mu do 19 max 3 godziny
Osobiście 90 % Próźb zawsze wykonuje własnie w niedzielę i Zawsze odnosi SKUTEK
Sugerowany czas kontaktu 15-17 Niedziela

ach czekam na info co uzyskałas
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Darku oj tam,oj tam!! - gdybyś wpadł w totalny narcyzm to Twoje Samouwielbienie nie pozwoliłoby Ci na przekazanie żadnej informacji.
Z tego co widzę nie grozi Ci to!!!!
A tak na powaznie- twoje i Ali informacje pozwolą mi na dalsze skuteczniejsze działanie. O uzyskanych efektach obiecuje poinformować ,chociaż podejmę je trochę bliżej wyjazdu. Na razie pozdrawiam i życzę Tobie i Ali zdrówka!!! Będę śledzić Twój pobyt i tajemniczego Andrzeja w Łazienkach!!!!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7839
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Niestety
Wszystko co jest publikowane na portalu uzaleznione jest od chęci Kuracjuszy
Czy wzorem innych znajdą czas na tzw Relacje Live
Czy podzielą się RZETELNA Opinią na temat obiektu w dziale oceń Obiekt
Niestety ale duży procent ludków aktywnych jest miesiac tydzień przed
Póxniej Niestety zapominają do czego się niejednokrotnie zobowiązali

No ale taka jest natura

Oczywiście każda opinia to opinia Osoby a czy Ona Jest w 100% Subiektywna
Myślę że uda Ci się skontaktowac z oraz doprowadzić do optymalnego pobytu

Wszak duzy % Moich znajomych na Informację ,że udaję się do Ciechocinka UŚMIECHA się
Nigdy nie widziałem takiej mimiki gdy jechałem do innych Uzdrowisk a jeżdże srednio 1 x w roku
Widocznie coś MUSI BYĆ w tym Ciechocinku
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Darku- podobnie jak i Ty nie potrafię rozszyfrować co jest specyficznego w tym Ciechocinku! To Ty pierwszy będziesz przecierał szlaki, ale sądzę,że dobrze Ci pójdzie.
Skoro ludziki jak piszesz uśmiechają się na hasło -"Ciechocinek to może pozostańmy w bardziej humorystycznej wersji Ciechocinka!
A więc - Poznali się w Sanatorium w Ciechocinku.
Pierwszego dnia- pogładził ją po dłoni
Drugiego dnia złapał za rękę
Trzeciego dnia ,gdy objął ją w talii zapytała rozdrażniona - myślisz że ja tu na pół roku przyjechałam?
ODPOWIEDZ