Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Abstynent666 »

Ujme to troche nieladnie ale dosadnie ,to jakies zdziczenie postepuje w tym naszym spoleczenstwie :shock:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: tygrys »

Abstynent666 spokojnie ;) z tym ukrywaniem się to była w sumie przeniśnia, delikatna prowokacja z mojej strony po to właśnie żeby Ludziska się zaczeli odzywać, a temat nie umarł. Trochę czasu, choć nie wiele jeszcze pozostało, tak że może nie zdecydowani, czy też bardziej skrępowani się odezwą. W sumie jest nas narazie 5 osób które w ten czy inny sposób skontaktowało się ze mną i wyraziło chęć wspólnego wypicia przysłowiowej kawy. Mam kontakt do tych osób,nr. tel, mesenger itp. I już w Krynicy na miejscu będziemy się zbierać do kupy ;) Dwie osoby jadą ze mną tym samym pociągiem,. Dosiadają się po drodze. Narazie tyle w temacie. Tak, że Abstynent666 policzone są już chwile Twojej abstynencji ;) Pozdrawiam i więcej luzu ;)
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: Peggy »

😸Otóż to. Ten luz przyda się nam wszystkim, to nieodzowny element wypoczynku 😻
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Abstynent666 »

:
tygrys pisze: 11 mar 2024 19:33 Abstynent666 spokojnie ;) z tym ukrywaniem się to była w sumie przeniśnia, delikatna prowokacja z mojej strony po to właśnie żeby Ludziska się zaczeli odzywać, a temat nie umarł. Trochę czasu, choć nie wiele jeszcze pozostało, tak że może nie zdecydowani, czy też bardziej skrępowani się odezwą. W sumie jest nas narazie 5 osób które w ten czy inny sposób skontaktowało się ze mną i wyraziło chęć wspólnego wypicia przysłowiowej kawy. Mam kontakt do tych osób,nr. tel, mesenger itp. I już w Krynicy na miejscu będziemy się zbierać do kupy ;) Dwie osoby jadą ze mną tym samym pociągiem,. Dosiadają się po drodze. Narazie tyle w temacie. Tak, że Abstynent666 policzone są już chwile Twojej abstynencji ;) Pozdrawiam i więcej luzu ;)
:lol: :lol: juz pije olej z ostropestu
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: tygrys »

Po wielkich bojach ;) ,czytaj ( prośbie),udało się. :) Dostałem od lekarza zaświadczenie z sugestią pok. 1 osobowego. Wysłałem i jest dołączone do mojej prośby (kwitek). Zobaczymy czy to pomoże i jaki będzie efekt. Szczerze jeszcze nigdy aż tak nie walczyłem o jedynkę. Zawsze jakoś chyba moje argomenty wystarczały. Tym razem poprzeczka poszła w górę. Koresponduję już bezpośrednio z dyrektorem. Nie z biurem obsługi,recepcją itp.,bo tam tylko odbijałem się od ściany. Wklejali regółkę na każdy mail ta sama odpowiedź. "Brak możliwości rezerwacji pokoi na pobyty NFZ. "Odpowiedź za pewne poznam już dopiero podczas przyjęcia. Jestem dobrej myśli . ;) Ps. O dziwo pan Dyrektor odpisuję bez zwłoki i na bierząco, czego nie mogę powiedzieć o innych powiedzmy działach-jednostkach do tego przeznaczonych.
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: staff »

No i fajnie tygrys.. całkiem pozytywną wiadomością się pochwaliłeś. ;)
Czyli jeśli się czegoś bardzo chce, to często się udaje.
Podziwiam Twoją determinację i chęć działania.
GRATULUJĘ.! :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: tygrys »

Lata temu, zwrócicie uwagę na pisownię po zdjęciem "Lwi Gród".Mnie bardziej się podoba ;)
Załączniki
Lwigród
Lwigród
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: Felice »

Cały czas jest taka pisownia. Sanatorium nazywa się Lwigród i odmienia całościowo… jadę do Lwigrodu, byłem w Lwigrodzie.
Ktoś chyba podpisując zdjęcie popełnił błąd. Nazwa wywodzi się od Lwowa.
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Post autor: Archibald »

Felice: potwierdzam, fundatorami Lwigrodu były Zakład Pensyjny Urzędników Prywatnych oraz lwowska kasa chorych – stąd nazwa. Ewidentnie osoba podpisująca pocztówkę popełniła błąd.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: GIENIA »

zbigniew165 pisze: 11 mar 2024 07:44
Najwięcej problemów z tym mają panie, bo się nie ujawniają, a jak już, to znowu zabraniają pisać na forum w jakim obiekcie są, a już relacje z pobytu są też zabronione. :shock:
Zbyszku ... nikt nie zabrania pisać Ci o sobie , ani zdawać relacji z Twojego pobytu :roll:
ODPOWIEDZ