Małopolska, krótki czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Smerfetkaa »

GIENIA pisze: 18 gru 2023 08:26 18 miesięcy Smerfetko :) musi minąć co do dnia 18 miesięcy , dopiero możesz dzwonić o zwrot .
Być może te 180 dni dotyczy wyjazdów szpitalnych :roll:
Gienia dzięki za odpowiedź , tak myślałam.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

Miało być morze ze zwrotów, a dzisiaj w przegladarce Kudowa Bristol. Chyba to dobry wybór
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: dorotka65 »

e]Małgoniu,Kudowa i sanatorium Bristol to bardzo dobry wybór.Byłam tam dość dawno i byłam zadowolona,wszystko na miejscu poza basenem.Miłego pobytu :kwiat:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: bozenka999 »

Witam,co to Bristolu,wszystko super-basenu brak ale jest obok,korzystałam -polecam,duży pływacki.mniejszy ze sztuczną rzeka warto być.POLECAM Pączkarnie z pysznymi pączkami robionymi na miejscu.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 542
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

malgonia pisze: 04 sty 2024 10:48 Miało być morze ze zwrotów, a dzisiaj w przegladarce Kudowa Bristol. Chyba to dobry wybór
Gratulacje przydziału. Trafił Ci się dobry przydział, piękne tereny będzie co zwiedzać, będąc w Cieplicach w 2022 sporo udało mi się pozwiedzać w Pradze też byłem i polecam, choć uczulali mnie by nie jechać z wycieczką autokarem tylko jechać samemu autem i tak też uczyniłem. Praga jest piękna, byle by na dobrą pogodę trafić:) Jeśli mogę spytać ile czekałaś na przydział od momentu złożenia wniosku?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

Mark52, czekałam od 30 maja 2023.Pisali 10 miesięcy a dostałam po 9 miesiącach. Dlaczego Cie uczulali żebyś nie jechał autokarem do Pragi.Ja tez jade samochodem. jakie wycieczki jeszcze polecasz z Kudowy. W małopolsce bylo bardzo duzo zwrotów nad morze tak jak chciałam ale dostałam przydział w te tereny jakich nie znam.Bylam tylk 3 dni w Karpaczu. Bałam się że mi dadza z przydzaiłu np Krynice ale tam bym w zimie nie pojechała.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 542
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

Bo wyjazd autokarem z przewodnikiem bywa bardzo męczący, chcą za dużo pokazać w krótkim czasie, my pojechaliśmy sami wcześniej poszukałem dobrego parkingu praktycznie w samym centrum za nie tak duże pieniądze i spacerkiem obeszliśmy stare miasto. Pani z recepcji w sanatorium odradziła mi wyjazd na wycieczkę autokarem. Z Kudowy masz raptem 165km jedynie trzeba pamiętać o wykupieniu vinety. Jak Będziesz potrzebować tego parkingu to pytaj :)
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat:algonia gratuluję super przydziału, życzę udanego pobytu z super towarzystwem,trafionych zabiegów,no i udanej pogody :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

malgonia pisze: 08 sty 2024 11:11 Bałam się że mi dadza z przydzaiłu np Krynice ale tam bym w zimie nie pojechała.
Dlaczego malgoniu :?:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

Gienia, Krynice znam od podszewki. W lecie jest tam ok, ale zima nie jest przyjemna , ostatni raz w 2022 w Lwigrodzie, co prawda tylko tydzień bo mąż był na pobycie z NFZ a my zawsze sie odwiedzamy. Chodniki nie odśnieżane, spaliny z samochodów , tłumy ludzi.Poza tym tam sa jeszcze sanatoria jak z PRL.np piekna Patria a na zabiegi trzeba dalego gonić i pokoje bez łazienek
ODPOWIEDZ