Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Peggy »

😸 Grażynko, tak pisałaś, że Lwigród Krynica -Zdrój od połowy maja. Super termin i miejsce 😸
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Grazyna_ »

Chyba z tak dużym wyprzedzeniem jeszcze nie dostałam nigdy.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Narewka »

Moja koleżanka,która składala wniosek 3 dni przede mną,dostała dziś Busko od 16 czerwca,czyli ponad 3 miesiące przed wyjazdem.
Ja jeszcze czekam.
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Peggy »

😺Również czekam na przydział z NFZ, a w oczekiwaniu zaplanowałam prywatny pobyt w Busku Zdroju z zabiegami na weekend majowy 2024. To będzie w sumie 9 dni pobytu.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: bonia50+ »

Witam 😊
Otrzymałam przydział na rehabilitację w Szpitalu Uzdrowiskowym w Busko Zdrój sanatorium Włókniarz od 28.06-26.07 2024.
Wniosek złożony 15 listopada numer na starcie 560 przewidywany czs oczekiwania 6 miesięcy
Kwalifikacja " rehabilitacja w szpitalu uzdrowiskowym 28 dni.
Przydział przy nr 65 pisałam prośbę na IKP o uzdrowiisko nadmorskie nie uwzględniona.
Pozdrawiam oczekujących i tych zskierowaniami. :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Narewka »

koleżanka też pisała prośbę o sanatorium nad morzem, dostała Busko ,też Włókniarz, ale od 16 czerwca. W sumie jest zadowolona, jej mąż też, bo nie byli jeszcze w Busku. A ja ciągle czekam..
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: bonia50+ »

Narewko też nastawiam się pozytywnie bo termin super pełnia lata z opinii wynika że zabiegi i kadra rehabilitacyjna to zaangozowani wykształcenie specjaliści.
W Busku byłam i to był mój pierwszy raz w budynku Oblegorek downo temu a pozniej to ŚWINOUJSCIE moje ukochane, co mnie trochę niepokoji to okolica duży park i co dalej.!!!
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Felice »

Przydział przy nr 65 pisałam prośbę na IKP o uzdrowiisko nadmorskie nie uwzględniona.
Nie w każdym przypadku da się uwzględnić. Nie sprawdzałam jak jest w tej chwili, ale wcześniej rehabilitacja 28 dniowa szpitalna była tylko w Sopocie .Busko akurat ma dużo miejsc na tą formę leczenia, zarówno w Wojskowym jak i we Włókniarzu jest dużo miejsc.
Bonia zapewniam Ciebie, że Busko daje bardzo dużo możliwości na spędzanie czasu, a jeszcze o tej porze? Tam nie ma ani pół godziny na nudę, chyba że tego chcesz. Miejsc spacerowych jest mnóstwo i park nie jest do tego jedynym miejscem. Jest organizowanych dużo imprez, tanecznie też jest super.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: bonia50+ »

Felice pomału oswajm się z regionem bo wiem że najgorsze, co można zrobić to z góry założyć że będzie źle bo nie dostałam tego o co prosiłam. Z NFZ zazwyczaj wydzwaniałam zwroty do wspmianego Świnoujścia (8) lub Kołobrzegu. Ale ZUS wysyła mnie w różne miejsca był Goldap, Wieniec Zdrój i Rymanow z cudownym powietrzem i szlakami w Beskidzie Niskim. Nigdzie się nie nudziłam i zawsze wracałam zadowolona i w lepszej kondycji. Dzięki Felice za post już jest dobrze, choć to jeszcze odległy czas do wyjazdu to w czerwcu rozpocznę "" Moją przygodę w Szpitalu Uzdtowiskowym. Włókniarz "
Pozdrawiam cieplutko :serce:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Narewka »

Wreszcie mam i ja...Mesko Kołobrzeg od 29 maja.Termin doskonały,miejsce pewnie też.
Pozdrawiam czekających życząc udanych skierowań i przechodzę do innego pokoju.
ODPOWIEDZ