Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
nowyyy
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2011 11:22

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: nowyyy »

Oczywiście wszystko co napisałaś się zgadza, ze swojej strony mogę dodać tyle, że jeśli miałbym możliwość to zostałbym bardzo chętnie jeszcze kilka dni no ale niestety... Nie zrozumieliśmy się natomiast w kwestii pokoi... pytałem o nr. pokoju w celu zidentyfikowania "nieznajomej" ;)
miotła
Posty: 3
Na forum od: 06 cze 2011 18:37

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: miotła »

No to pensjonariusze rozpisali się. Ale na tym polega to forum aby raczej opisywać obiektywnie swoje spostrzeżenia i opinie. Jak nam wiadomo byliśmy na tym samym turnusie tzn.02.06-25.06 2011.Zgadza się? Sanatorium to nie ośrodek na Krecie. Pobyt w Stróży bardzo dobrze umilali sobie młodzi. Proszę bez obrazy,były tam osoby koło trzydziestki czterdziestki i po pięćdziesiątce i więcej. Tak ? Mnie szlak trafiał w soboty i w niedziele. Najlepszy zajęciem niektórych było np. piwko ,flaszeczka, poduszka czyż nie tak ? ? Ile razy można być w Grybowie, Krynicy, czy muzeum pszczelarstwa. Tam nie było dzieci w wieku szkolnym, że trzeba im pokazać pierwszy raz to wszystko. Ze strony organizacyjnej pan dyrektor w ogóle nie przykładał się. Przez pierwsze 4 dni nie robiliśmy nic, ale to nic, w związku z naszym zdrowiem. Dobrze że rehabilitanci byli OK, kuchnia OK, i współlokatorzy OK. Reszta to pryszcz, w stosunku do naszego zdrowia.
Pozdrawiam Panie i Panów z ławeczek, ze słynnego 5 piętra ,czyt.taras,
nieznajoma
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 maja 2011 19:44

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: nieznajoma »

Doskonale zrozumiałam Twoje intencje, lecz specjalnie odpowiedziałam wymijająco, bo teraz to już nie ma znaczenia, a ja wolę nadal pozostać tą nieznajomą. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że się znamy z widzenia lub rehabilitacji i może nawet rozmawialiśmy, lecz w to już nie wnikam. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zostałabym tam dłużej nawet jakby mi dopłacali... :)
stas10
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 kwie 2011 01:40

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: stas10 »

Witam.... znajomych i nieznajomych ;)
Na początku tej korespondencji pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących tu kuracjuszy z VI turnusu rehabilitacyjnego.Było super.Nie wiem czemu tak narzekacie......jedyny minus to te obchody przez lekarzy o 21.00 czyli dziecinada.Jak na ZUS to warunki były wspaniałe i nic złego nie mogę na ten temat napisać.Szkoda tylko, że już nigdy się w tym gronie już nie spotkamy...... choćby nawet na takim małym spotkaniu integracyjnym przy kiełbaskach :D które powinno się odbyć w pierwszych czterech dniach tego miłego pobytu w Stróżach, a nie w ostatnim :cry:
Żałuję tylko, że nie poznałem tej pięknej nieznajomej ;) i nie poznam :cry: choć jestem pewien, że na pewno zamieniliśmy ładnych parę słów,ale kim jesteś to nie wiem. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za mile spędzone chwile w sanatorium, nawet te na balkoniku {5p.}
Siema....
nieznajoma
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 maja 2011 19:44

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: nieznajoma »

stas10
"...Żałuję tylko, że nie poznałem tej pięknej nieznajomej ;) i nie poznam : choć jestem pewien, że na pewno zamieniliśmy ładnych parę słów, ale kim jesteś to nie wiem.."
Aby nie było do końca tak Ci żal, to dodam skromne wyjaśnienie, że ja na tych kiełbaskach byłam tylko przez chwilę na początku tej imprezy. Zjadłam smaczną kiełbaskę popijając herbatką, bo inne "zimne napoje" były prawdopodobnie dostarczone po moim zniknięciu i paru jeszcze koleżanek... Słyszałam od innych, że mieliście potem miły wieczór przy akompaniamencie muzyki z kaset.....My też miło spędziłyśmy czas, lecz już w innym gronie i lokalu ROCO ;) Pozdrawiam Ciebie i przy okazji pozostałych kuracjuszy z naszego turnusu...
nowyyy
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2011 11:22

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: nowyyy »

starałem sobie przypomnieć kto dochodził do roco no ale niestety mam kilka podejrzanych "nieznajomych"... ;)
stas10
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 kwie 2011 01:40

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: stas10 »

Teraz będziemy dochodzić kto był kto.... :) Może kiedyś dojdziemy,lecz na razie musimy z tym poczekać . Ja do rocco już nie zdążyłem dojść,zresztą smaku kiełbaski też nie pamiętam ;) lecz było bosko. Dlaczego więc innym z poprzednich turnusów było żle ?? Chyba nie umieli sobie zorganizować wolnego czasu,albo mieli go aż za dużo :?: Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę
oktawian1111
Posty: 1
Na forum od: 20 sie 2011 11:42

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: oktawian1111 »

Jestem tutaj od 17.08.2011.Zabiegi bez rewelacji.Pielęgniarki do bani,(era komunistyczna). Fizioterapełci o niebo lepiej.
Brak ze strony FPON zagospodarowania czasu wolnego chociaż w sobotę.


PŁATNE:
Telewizja, basen, nie można korzystać z żadnych przyżądów po zajęciach.
NUDA , czas wolny w swoim zakresie. Tylko auto i jazda do......

NIE POLECAM.
duna
Posty: 1
Na forum od: 25 sie 2011 16:17

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: duna »

Byłam w tym sanatorium od 22.07-14.08 było super oprócz telewizji płatnej u nas obchód był o 22.00 super kuracjusze oraz wycieczka do Krynicy za 15 zł a wolny czas to bar Rocco lub restauracja Róża mieliśmy 2 razy grilla raz w Róży a raz w Rocco
ale trzeba samemu to zorganizować oraz w tym zabawa .Pan ordynator J. oraz pan doktór S. chce wyleczyć każdego w ciągu 24dni ,nawet jak jest pogorszenie stanu zdrowia to pisze że pobyt przebiegał bez powikłań.Sprawdzajcie dokładnie co wam napisze na wypisie. A poza tym rehabilitanci byli super zawsze jak było miejsce to zabiegi były szybciej wykonywane oprócz Basenu.Życze powrotu do zdrowia .
xxxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 01 paź 2011 12:24

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: xxxx »

A może ktoś się wybiera w najbliższym czasie do tego ośrodka??????
ODPOWIEDZ