Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
markol67
Posty: 1
Na forum od: 26 gru 2010 15:23

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: markol67 »

Witam Wszystkich.Jadę na turnus od 3 stycznia z Gliwic ,mam 4 wolne miejsca.Może ktoś chętny .Mój tel.505 146 377 .pozdrawiam
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

Stróże dzień pierwszy-czyli wczoraj :))
-warto przyjechać wcześnie rano
-wyżywienie OK
-dr.Jabłoński OK
-panie w recepcji OK
-w ośrodku ciepło,pokoje czyste-OK
Przepraszam mieszkańcow miejscowości Stróże-napewno są mili,gościnni itp.itd.-ale Stróże do WIOCHA,DZIURA ZABITA DECHAMI,[pupa] ŚWIATA.Tu nic niema
tylko brud i syf.Nie dziwię się więc,że wielu pensjonariuszy ma skłonności depresyjne:)))
Aha... klecha napierdala w dzwony już o 6.00. Po ch.. tak wali?-niewiadomo.
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

Dzień trzeci
Klecha napierdala w dzwony-tak jak napierdalał w dzień pierwszy.Po ch.. tak robi niewiadomo.
Podtrzymuję to co napisałem o dniu pierwszym-z jednym wszakże wyjątkiem.Stróże okazały się większą dziurą niż w dniu pierwszym.
Jednakże najważniejsza rzecz!-to zorganizować sobie czas wolny razem z towarzyszami niedoli.Ten turnus-sam,samiuteńki-organizuje sobie jutro wieczorek
,k....,zapoznawczy i być może kulig.Wszystko więc w rękach kuracjuszy.
Nie lękajcie się więc przyszli pensjonariusze!!.Otwórzcie swoje serca na dzieło senatora Koguta!!!.
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

Stróże dzień któryś tam "Grunt to znaleść się w dobrym towarzystwie"-jak mawiał marszałek Piłsudski.No to własnie tak wczoraj było na "wieczorku zapoznawczym.I było fajnie.Ale co?...,ale kto?...,ale ile?....,i czego?-to jest już tajemnicą turnusu.I tak pozostanie,więc o tym sza... .
Ponury klecha dzisiaj o 6.00 rano tak wypier.... w dzwony,że dostałem wibracji jąder.Ponieważ codziennie wcześnie rano śni mi się bardzo niegrzeczna Monica
Bellucci/a ja bardzo lubię niegrzeczne dziewczynki/-to byłem bliski kosmicznego orgazmu.Coś takiego może zdarzyć się tylko w Stróżach.Więc przyszli kuracjusze
NIE LĘKAJCIE SIĘ!!!! PRZYBYWAJCIE!!!!
PS.A jest tu taka jedna,bardzo ładna i baaaaardzo mi się podoba.Mniam,mniam,mniaaaam.Ale nigdy nie dowie się kto jest jej cichym wielbicielem.Przemykam za nią jak cień i wdycham zapach jej perfum.Coś takiego może zdarzyć się tylko w.......... .
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

Stróże dzień szósty.Tak,tak,tak-przyszli kuracjusze to już szósty dzień.
"Siedzimy se... nic się nie dzieje....gadamy.....siedzimy se.... nic się nie dzieje.... nuda"-to oczywiście w miarę wiernie oddany z pamięci fragment monologu
młodego Stuhra.Wspaniale oddaje jednak dzisiejszą,leniwą atmosferę.Aha,w oryginale było jeszcze:"piwko se pijemy".:))
Z tych nudów to różne rzeczy przychdzą człowiekowi do głowy.Ja całe przedpołudnie tłumaczyłem koledze jak u kobiety znaleść punkt G i co później się z nią
dzieje,ale chyba do końca mnie nie zrozumiał.A przecież-do k.... nędzy-na sobie mu tego nie pokażę.Prelekcje na temat budowy kręgosłupa,chorób i zagrożeń
jakie niesie cywilizacja są OK,ale przecież seks też jest ważny.Domagam się wykładu na ten temat!!!!."Udany seks usztywni Ci wiele rzeczy,ale nie
kręgosłup"- np. taki.
Mało napisałem o paniach z recepcji a są to miłe i fajne laseczki.Zadawałem im setki bezsensownych pytań,zajmowałem czas,a mimo to nigdy nie powiedziały:
"Przejezdny-wal się!!!".Zawsze były OK.Brakuje im tylko troszeczkę seksapilu.Odpięty przy bluzeczce o jeden guziczek więcej,widoczny kawałeczek koronkowego staniczka,o kilka centymetrów krótsza spódniczka,finezyjna pończoszka,dobry makijaż-i życie staje się piękne.)))
PS.Widziałem ją.Przeszła obok mnie-drżącego na całym ciele-i nawet chyba się uśmiechnęła.A przecież ona nawet nie domyśla się,że co wieczór w marzeniach
ją rozbieram.Najpierw wtulam twarz w jej włosy i wdycham zapach,później odgarniam je na bok i przybliżam swoje gorące usta do jej szyi i całuję,całuję,całuję.
Robię to jednak tak delikatnie,że ona do końca nie wie czy był to pocałunek?,czy delikatne muśnięcie wargami?,czy tylko mój gorący oddech?.I kiedy tak zaczyna
drżeć z niepewności w mych ramionach...Nooo troszeczkę się zagalopowałem,a nie ma jeszcze 22.Zresztą i tak muszę iść spać bo jutro wcześnie rano czeka mnie
spotkanie z nawiedzonym klechą.
mutekkkk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 10 sty 2011 14:55

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: mutekkkk »

Witam wszystkich wlasnie dostalem skierowanie na turnus 28 stycznia jedzie ktos ze sląska ja jade z Tychów i moge kogos zabrac. mam pytanko czy jest tam jakis sprzet do cwiczen silowych? a mianowicie jakas mala silownia lub cos w tym stylu?
przyjezdne
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 10 sty 2011 23:31

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przyjezdne »

WITAJCIE! :) WŁAŚNIE JESTEŚMY W STRÓŻACH,JEST OK.ALE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ.ZGADZAMY SIĘ Z OPINIAMI PRZYJEZDNEGO I BARDZO NAM BRAKUJE JEGO POETYCKICH TEKSTÓW. SĄ ZABAWNE A JEDNOCZESNIE ODZWIERCIEDLAJĄ PANUJĄCA TU ATMOSFERĘ.PRZYJEZDNY CZEKAMY I KAŻDEGO DNIA SPRAWDZAMY CO NAPISAŁEŚ.POZDRAWIAMY :x PRZYJEZDNE
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

mutekkkk pisze:Witam wszystkich wlasnie dostalem skierowanie na turnus 28 stycznia jedzie ktos ze sląska ja jade z Tychów i moge kogos zabrac. mam pytanko czy jest tam jakis sprzet do cwiczen silowych? a mianowicie jakas mala silownia lub cos w tym stylu?
Szanowny Kolego!
Silowni wyposażonej w sztangielki,sztangi,ławeczki itp.-wydaje się,że nie ma.Są chyba dwie proste maszyny,rowery i bieżnie.Nie wiem tylko czy można korzystać
z tych urządzeń bez zalecenia lekarza.Kolega chyba nie do końca zdaje sobie sprawę gdzie trafia.:))
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

przyjezdne pisze:WITAJCIE! :) WŁAŚNIE JESTEŚMY W STRÓŻACH,JEST OK.ALE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ.ZGADZAMY SIĘ Z OPINIAMI PRZYJEZDNEGO I BARDZO NAM BRAKUJE JEGO POETYCKICH TEKSTÓW. SĄ ZABAWNE A JEDNOCZESNIE ODZWIERCIEDLAJĄ PANUJĄCA TU ATMOSFERĘ.PRZYJEZDNY CZEKAMY I KAŻDEGO DNIA SPRAWDZAMY CO NAPISAŁEŚ.POZDRAWIAMY :x PRZYJEZDNE
Cześć dziewczynki"przyjezdne"-ja jestem P R Z E J E Z D N Y:))))))))
Czy jesteście na tyle zepsute,wyuzdane i niegrzeczne,żeby słuchać po 22 wyjątkowo nieprzyzwoitych bajek na dobranoc???.
przejezdny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 sty 2011 09:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: przejezdny »

Na koniec.Byłbym świnią i wielkim bucem,gdybym nie napisał o paniach rehabilitantkach.A mogę napisać tylko same dobre rzeczy.Tak miłych laseczek w niebieskich koszulkach dawno nie spotkałem.Na codzień mają do czynienia z ludźmi chorymi i ułomnymi,ze spoconymi facetami,a mimo to/a może własnie dlatego,że wiedzą jak wygląda druga,ciemna strona życia/są pogodne cierpliwe i wyrozumiałe.A jakie mają sprytne paluszki.Piszę to całkowicie poważnie i z
szacunkiem chylę czoła.Szefowa też jest OK,ale ona nie chodzi w niebieskiej koszulce:((.To wszystko dotyczy też oczywiście panów rehabilitantów,tylko nie
wypada mi pisać o facetach,że są mili-mógłbym zostać opacznie zrozumiany.Na temat jakości zabiegów się nie wypowiadam-nie mam porównania.Mnie bardzo
pomagają.Codziennie rano panie przykładają mi do skroni elektrody i dają napięcie na full.Błysk,huk,dym,swąd palonego ciała.Kiedy odzyskuję przytomność to
wiem,że z każdym wstrząsem jest coraz lepiej,z każdym wstrząsem jest lepiej... .Zniknęły gdzieś moje seksualne obsesje.Codziennie rano zamiast Pięknej
Monisi przychodzi do mnie-ładna inaczej-Matka Teresa.To wszystko sprawia,że zamiast gnić w wyrze i mieć nieskromne myśli-wypier..... pod prysznic jak rakieta.Chce się żyć.Jak bardzo chce się żyć.
ODPOWIEDZ