Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: administrator »

Przypominam, że forum ma dotyczyć opinii o ośrodkach, a nie o ich właścicielach. Informacje, które Państwo zamieszczacie, m.in. takie jak "szary obywatel" powyżej, powinny odnosić się tylko do ośrodka, a nie do wysnuwania hipotez na temat tego kim jest i co robi właściciel. To w niczym nie pomoże przyszłym kuracjuszom. Przypominam też, że zgodnie z Regulaminem IP komputera jest rejestrowane w związku z czym proponuję nie używać w swoich uwagach nazwisk gdyż wskazana osoba może poczuć się zniesławiona, a to często grozi sprawami sądowymi. Oczywiście wszelkie krytyczne uwagi są wskazane, najlepiej poparte dowodami, nieprawidłowości należy bowiem piętnować. W takich przypadkach proponuję nie wstydzić się i używać do podpisywania postów własnego nazwiska, nic tak nie wzmacnia siły argumentów jak właśnie podpisany imieniem i nazwiskiem artykuł.
Pozdrawiam
Wasz admin.
Donia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 25 sie 2010 13:05

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Donia »

Dziękuje kochani za opinie ! zmieniłam senatorium jadę do Szczawna mam nadzieję że będzie lepiej ! pozdrawiam Donia
roman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 01 sie 2010 07:36

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: roman »

Nie jest tak tragicznie jak to co niektórzy opisują ja byłem na turnusie wrześniowym i było tak jak pisała tosia we wcześniejszych postach. :) Trzeba sobie samemu zorganizować rozrywkę a nie patrzeć na innych .Chce tu podziękować tosi za wsparcie przed turnusem Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
kubuś
Posty: 1
Na forum od: 10 lis 2010 22:06

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: kubuś »

Nigdy nie byłem skory do krytyki ale w tym wypadku nie mogę się powstrzymać.Ci którzy chwalą ten ośrodek widocznie nigdy nie byli w innych sanatoriach także ZUS-owskich.Nie będę pisał o warunkach bytowych bo były w porządku ale już zabiegi niebardzo.Były trochę nietrafione bo pojechałem na kolana a dostałem większość na ręce.Mimo moich protestów odpowiedź była jedna-my wiemy lepiej.To właśnie ten lekarz jak ktoś napisał w typie orzecznika ZUS-u,nieprzystępny,gburowaty i wszystko wiedzący traktując pacjentów jak intruzów zakłucających mu spokój.Ale najgorsze to bycie w pokoju o 21-ej,to przecież traktowanie ludzi jak dzieci.Ja wiem,że nie jedzie się aby cały czas bawić ale wieczorami miło jest posiedzieć w jakiejś knajpce i posłuchać muzyki a może nawet potańczyć przecież to nic złego.Tutaj nawet nie ma za bardzo gdzie a wyjście na chwilę żeby zaraz wrócić bo o dziewiątej trzeba być na miejscu.W zimę to jeszcze można przeżyć bo wcześnie ciemno ale w lato,widno na zewnątrz a tu jak na koloniach nawet pospacerować dłużej nie można.W innych ośrodkach nawet zachęcają kuracjuszy żeby nie siedzieć w pokojach.Taniec to też przecież gimnastyka i zaraz nie musi się kojarzyć z czymś złym i grzesznym.Ja jeżeli chodzi o ścisłość nie polecam nikomu tego ośrodka i jeżeli tylko możecie nie jedzcie tam.
sylno
Posty: 3
Na forum od: 01 lip 2010 13:17

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: sylno »

ZT1 pisze:To chyba byłeś jednym z tych przymuleńców, którzy nie potrafili z nikim znaleźć wspólnego języka. Niektórym chyba wydawało się że przyjechali na wczasy do Chorwacji! Ja byłem na VII turnusie od 4 do 27 Czerwca i jestem zadowolony. Warunki bardzo dobre...pokoje dwu lub trzy-osobowe. Dla jełopa nawet w Paryżu będzie nudno! Natomiast inteligentny człowiek mógł znaleźć dla siebie wiele ciekawych wrażeń. Wystarczyło ruszyć się po okolicy. Niedaleko było do Grzybowa,Gorlic czy choćby Krynicy. W okolicy było też wiele zabytków architektury drewnianej(kościółki i cerkiewki). W samych Stróżach jest tez muzeum pszczelarstwa.Jeśli chodzi o jedzenie - było dobre( trzy posiłki -śniadanie - do wyboru mleko.kakao.kawa, płatki- ile kto chciał do tego jakaś wędlina , ser żółty , kawałek pomidora itp...chleba pod dostatkiem . Podobnie na obiad- zupy można było zjeść nawet siedem talerzy...na kolację zawsze oprócz wędliny lub sera było jeszcze coś na gorąco(fasolka.pizza) lub coś innego!Personel (rehabilitanci,pielęgniarki) i obsługa w kuchni oraz recepcjonistki- bardzo miło nastawione do pacjentów!Jedynie zastrzeżenia można mieć do lekarzy- nie powinni wszystkich traktować jak symulantów. Sposób badania i rozmowa z pacjentami pozostawia wiele do życzenia......

sam jestes przymulencem, wcale sie nie zdziwie jesli okaze sie ze jestes wazelina senatora, nie bede sie znizac do twojego poziomu, napisze tylko tyle, tydzien po powrocie trafilem do szpitala, takie bylo wspaniale jedzenie, sama chemia, dla ciebie najwazniejsze bylo ze mogles jesc wiadrami, na moim turnusie wszyscy dostali biegunki, ogloszono ze to jakas choroba, epidemia, jak sie okazalo gowniane jedzenie, i cepie nie pisz i dziurze zabitej dechami jakby to byl paryz.... gowno widziales i gowno wiesz......
sylno
Posty: 3
Na forum od: 01 lip 2010 13:17

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: sylno »

roman pisze:Nie jest tak tragicznie jak to co niektórzy opisują ja byłem na turnusie wrześniowym i było tak jak pisała tosia we wcześniejszych postach. :) Trzeba sobie samemu zorganizować rozrywkę a nie patrzeć na innych .Chce tu podziękować tosi za wsparcie przed turnusem Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

ja sobie tez zorganizowalem czas, ale zauwaz ze nie wszyscy maja tam samochod, a bez trudno wydostac sie z tej dziury, niestety na osrodek nie ma co liczyc, napewno warto jedhac w kierunku krynicy, ja bardzo czesto jezdzilem na koncerty w pijalni sa super, tylko pytanie, skoro i tak wiekszosc czasu spedzalismy w krynicy to po co wogole takie sanatorium na srodku wsi, lepiej juz wogole byc w krynicy a nie jeszcze dojezdzac, krynice napewno polecam :)
blauberka
Posty: 3
Na forum od: 16 gru 2010 20:37

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: blauberka »

Witam wszystkich czytających posty mam pytanko,jade docentrum Szkol.Rehab.Im OJCA Pio 28.01.2011r.czy może jedzie ktoś w tym terminie.Pozdrawiam .Acha i jeszcze jedno czytam te posty natemat tego ośrodka i jestem naprawde przerażona ,prosze o wsparcie.a może jakieś zdjecia.
bombero
Posty: 1
Na forum od: 21 gru 2010 13:28

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: bombero »

Cześć
Jedzie ktoś do tego sanatorium z Krakowa?. Na turnus od 03.01.2011
solferino
Posty: 3
Na forum od: 21 gru 2010 14:05

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: solferino »

witam! mój turnus w tym "kurorcie" zaczyna się 28 stycznia. jadę ze śląska. może ktoś podziela mój los?
marcu77
Posty: 1
Na forum od: 24 gru 2010 01:39

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: marcu77 »

siema

Jade smaochodem 3 stycznia 2011 z Tychów, jedzie ktoś z moich okolic. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ