"LECH" KOŁOBRZEG

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pablos21@o2.pl
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 mar 2012 00:37

"LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: pablos21@o2.pl »

Szukam wiadomości i opini sanatorium "LECH" w Kołobrzegu.Pozdrawiam.
marysiaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 03 mar 2012 16:31

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: marysiaa »

:P :D :D Dzień dobry :D
Sanatorium w parku uzdrowiskowym:)blisko do morza :) miło i sympatycznie :) dobre jedzenie :) strona internetowa sanatorium oddaje istniejący stan faktyczny. Wieczorami można patańczyć, blisko do miasta, dworca PKP i PKS. Udanego pobytu :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,popukaj troszke w klawiature opini na temak Kolobrzegu masz na Forum sporo -napewno znajdzie sie tam tez ocena Lecha,pozdrawiam ;) :roll:
pablos21@o2.pl
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 mar 2012 00:37

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: pablos21@o2.pl »

Dzieki serdeczne za wiadomości. Czy w "Lechu" można zamówić pokój 1-osobowy ze skierowaniem z NFZ ??? Pozdrawiam.
pablos21@o2.pl
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 mar 2012 00:37

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: pablos21@o2.pl »

Do Andrzej 1955.W klawiaturę pukam już od kilku dni i na temat "Lecha" w Kołobrzegu ze skierowaniem z NFZ specjalnie dużo się nie dowiedziałem.Na forum Sanatoria - MaySay również praktycznie nic się nie dzieje.Jedynie ze stron int."LECHA", ale to też tylko skąpe wiadomości.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: andrzej1955 »

Pablos,troszke cierpliwosci ,expert od Kolobrzegu-Selena ,gdzies sie zapodziala przypuszczam ze po wikendzie zjawi sie na Forum i udzieli Ci zadowalajacych informacji,ja w tym temacie jestem slaby rzadko bywam nad polskim morzem-pozdrawiam ;) :roll:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Pablos-0pinie na temat Lecha str.6 i 8 pozdro ;) :roll:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: Selene »

Witam :)

No proszę tylko przez weekend mnie nie było
a już się komuś za mną stęskniło. ;)

Pablos gratuluję trafiłaś na bardzo dobry ośrodek. Wszystko masz na miejscu: stołówka gdzie dobrze karmią, baza zabiegowa, basen
i coś co się obecnie rzadko zdarza w ośrodkach: bibliotekę. Jest również maleńka kawiarnia gdzie codziennie są wieczorki.
Pokoje 1 i dwu osobowe, w pokoju: łazienka, TV, TV-SAT, radio telefon i częściowo lodówki. Przy dużym obłożeniu zdarzają się dostawki do dwójki
i robią trójkę a wtedy może być odrobinę ciasno.
Wi-fi na dole w holu. Za pobyt ( oprócz opłaty klimatycznej 3 PLN za dobę ) możesz płacić kartą.
Bankomat BZ WBK SA jest obok przy ośrodku IKAR.
Jeżeli będziesz miał jeszcze pytania to pytaj.
Życzę udanej kuracji i dobrego wypoczynku :)

Pozdrawiam
Selene :)
pablos21@o2.pl
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 mar 2012 00:37

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: pablos21@o2.pl »

Selene! Dzieki za wyczerpujące informacje.Jeszcze pytanko, czy ze skierowaniem z NFZ mogę zarezerwować pokój 1-osobowy??? Doszły mnie słuchy, że dla kuracjuszy ze skierowaniami z NFZ jedynek nie ma...?? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "LECH" KOŁOBRZEG

Post autor: andrzej1955 »

Uderz w stol a nozyce......wiedzialem ze mozna liczyc na info o Kolobrzegu od Selene-a gdzie to sie bywalo,pozdro bo lece ;) ;) :roll: :roll:
ODPOWIEDZ