20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: basiat »

.......i narobiłaś smaka ;) :lol: :lol:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Ja Tobie :?: .....
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: basiat »

Nie Basiu, tym razem nie Ty :roll: :roll:
Felice uaktualniła i narobiła..... ;) ;) ;)
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Tak, ja także miałabym chętkę , dobrze mi tam było :)
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Potwierdzam , warto tu wrócić, tylko po tygodniu nie da rady, będę musiał odczekać te parę miesięcy 🤔
marylka1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 01 kwie 2014 21:30

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: marylka1 »

Super sanatorium. Jedno z najlepszych w których byłam
Asia67
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 sty 2019 20:48
Oddział NFZ: Opolski

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Asia67 »

Ja byłam w Wojskowym w styczniu 19r. Przyjechałam dzień wcześniej by móc skorzystać z wyboru pokoju. Na dzień dobry zabił mnie widok PRL owskiego holu, w którym uderzył mnie zapach jak z obory. Próbowałam cały turnus przyzwyczaić się do zapachów szamba ale nie jest to łatwe. Otrzymałam pokój w którym męczyłam się 4 dni, zapach grzyba i pleśni wywołał u mnie alergię, z którą walczyłam do końca turnusu. Ściany obskorne z odpadająca farba . Personel nieżyczliwy próbował że mnie zrobić głupka, a potem zaproponowali pokój z dopłatą. Pani Viola przyjmująca skierowania nie mówi kuracjuszom prawdy. A w recepcji panie wprowadzają w błąd co do jakości pokoi. Jest dużo pokoi jednoosobowych. Jedni za nie, nie płacą a ode mnie żądali 500 zl. Pokoje są w bardzo wielu standardach z dywanem i bez, z nową łazienka i starą, z zasłonami sraczkowatymi i zasłonami jak "Pani mloda", z podłogą ze starego parkietu i nowiutką wykładzina. Różna wielkość; jedne wąziutkie inne z łożem
prawie nalzenskim. Wąskie drzwi, malutkie stare szafy. Osobny rozdział to super baza zabiegowa i uczciwa obsluga wspaniałych rehabilitantow. Fantastyczna grupa ludzi. Na wyróżnienie zasługuje P Andrzejek, Tomasz, Beatka,.Ostatnia sprawa wyżywienie . Biedne Panie ze stołówki widać, że zestresowane, narzekające na "górę" musiały tłumaczyć dlaczego kompot dostają tylko prywatni kuracjusze. Dla nas był tylko czasem. Jedzonko z wiaderek, gotowce a ponieważ nie jestem zarloczkiem nie narzekałam. Nie mogłam tylko pojąć kto układa menu, bo na kolację były nie raz pierogi z mięsem i tłustymi skwarkami. Panie sprzątające na medal. Dyrektor unika kuracjuszy, pokazał się na powitaniu i choć jego gabinet znajdował się w części zabiegowej, nikt go nigdy nie spotkał. Fajną fuchę ma pan dyrektor, przyszły emeryt. Na podkreślenie zasługują jeszcze dwie sprawy. Jest w ośrodku dancing ale trzeba się ubrać i wyjść na zewnątrz żeby wejść po 19.00 bo szatnia chce zarobić. Druga sprawa to całkowity luz, nikt niczego nie sprawdza. Można przyjść o 3.00 nad ranem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1545
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: strapper »

O kurcze :roll: ALERGIA !!!
Dzieki za informacje. Czy zuchwalstwem będzie pośba o podanie numerow " leprzych " pokoi ?
:kwiat:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

zainteresowało mnie to , co piszesz o kawiarni :o jak to :?: nie ma wejścia bezposrednio z sanatorium :?: :mrgreen: trzeba isc na zewnatrz i wejsc w drzwi obok :?: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20190
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Felice »

Asia67 parę rzeczy z twojej oceny nie do końca zgadza się....
Do pokoi jednoosobowych dopłacają wszyscy z rehabilitacji ogólnoustrojowej bez wyjątku.
Pan Dyrektor był na zebraniu,ale później był nieobecny do 18 lutego,więc raczej nie było szans by go spotkać.
Kompot był dla wszystkich w dniach,w których nie dawano ciasta do obiadu i nieprawdą jest by dostawali go tylko komercyjni.
ODPOWIEDZ