średnia wieku

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Paulina
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 09 gru 2011 20:45

Re: średnia wieku

Post autor: Paulina »

tam są ponoc 5 osobowe apartamenty tak przynajmniej jest na stornie napisane... ale to nigdy nic nie wiadomo ?!
koszty tutaj nie graja duzej roli bo nie ma az takich kolosalnych róznic, ale wlasnie nie wiem jak bedzie ten przedzial wiekowy tego sie najbardziej obawiam...
ale jestem dobrej myśli :)
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: średnia wieku

Post autor: serendipity »

Hej, byłam w sanatorium w Dąbkach 2 lata temu w Argentycie, więc jeśli tam masz jechać, to pokoje 3-osobowe są moim zdaniem świetne, bo to 2 duże połączone pokoje ze wspólną łazienką, dokładnie takie same, jak apartamenty. No chyba, że coś się zmieniło. Jedynym mankamentem jest wspólna łazienka dla 3 osób, ale za to koszt takiego pobytu jest kilka razy niższy, niż w dwójce, czy jedynce. Natomiast pokój 2-osobowy, to jeden mały pokoik, gdzie ciężko się minąć w te 2 osoby. Ja miałam jedynkę, która była wielkości tej dwójki.
I lepiej nastaw się na poznawanie ludzi w co najmniej średnim wieku:)
Aha, zabierz kostium kąpielowy, bo z Dąbek jest blisko do Darłowa, gdzie jest jedyny w Polsce basen ze słoną wodą częściowo na powietrzu. Wrażenia niesamowite:)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: średnia wieku

Post autor: Bunia »

To jest najważniejsze bądż dobrej myśli :) -unikaj tych co narzekają i marudzą bez względu na wiek :!: . Bunia
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: średnia wieku

Post autor: Bunia »

Paulina zadzwoń na recepcję i zapytaj czy można być dzień wcześniej. Z własnego doświadczenia wiem, że jak będziesz szybciej to masz możliwość wybrania pokoju, a lekarz ma do dyspozycji więcej zabiegów. Pani z recepcji odpowie Ci na wszystkie pytania. Zapytaj czy tel. możesz dokonać rezerwacji pokoju pozdrawiam Cię Bunia.
Paulina
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 09 gru 2011 20:45

Re: średnia wieku

Post autor: Paulina »

Dziękuje wszystkim za informacje. tylko ja jadę do ośrodka Delfin :)
i chyba pojade tam dzień wcześniej bo jednak widzieć a słyszeć o pokojach to są dwie różne rzeczy :)
tak tak strój obowiazkowo! ale są organizowane jakieś wyjazdy bo ja jade w lutym wiec pewnien nie bedzie ten basen otwarty na powietrzu? :)
tedred
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 22 gru 2011 15:39

Re: średnia wieku

Post autor: tedred »

Paulina jeżeli masz 20 lat i wszystko na swoim miejscu to będziesz najbardziej rozchwytywaną osobą przez panów w każdym wieku. Nawet jeżeli nie będzie równolatka to gwarantuję Ci iż z tymi po 40-tce też się wspaniale dogadasz i wytańczysz jeżeli masz w miarę sprawne kończyny. A średniej wieku nie ma gdyż zdarzają się 18 -latki i 78-latki. Ale ze wszystkimi jest fajnie jeśli umiesz się uśmiechać i nie narażać tym wiekowym. Dobrej rehabilitacji i bądź dobrej myśli.Twój pobyt będzie zależał od Twojego nastawienia.
marcin39
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 01 sty 2012 14:00

Re: średnia wieku

Post autor: marcin39 »

Czy w Ciechocinku sa same mocherki? :?:
forumowicz

Re: średnia wieku

Post autor: forumowicz »

marcin39 pisze:Czy w Ciechocinku sa same mocherki? :?:
Nie tylko. Moherki to nie muchomorki. Pani od polonistyki nie uczyła ortografii. W Ciechocinku i nie tylko, gama uczuć do :lol: wykorzystania.
Zapytaj się swojego cienia czyli ;) nicka - on Tobie odpowie , :geek: :lol: rozumiesz :?:
marcin39
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 01 sty 2012 14:00

Re: średnia wieku

Post autor: marcin39 »

Mocherki to takie grzybki rydzyki. No chyba nie nalezysz do tej gamy grzybow haha. :lol:
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: średnia wieku

Post autor: Bunia »

Marcin 39 średnia wieku w każdym turnusie inna :o , Ciechocinek to Uzdrowisko sanatorium przy sanatorium bądż dobrej myśli.Kuracjuszy do 40 napewno mniej, ale czas tak szybko mija. Ja nie tak dawno miałam 18 plus wat,/już tak nie powiem/ a teraz nie daj Boże niech nie podnoszą watu :) ten wat 22% Pozdrawiam Bunia
ODPOWIEDZ