Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Duszyczka pisze: 11 mar 2024 13:31 Witam😀
Tak ku uzupełnieniu info odnośnie Busbusa do stałam wycenę na 2 osoby plus duże 2 bagaże.Cena to....Parammm 3700 plus 8 procent vatu plus parkingi i inne koszta .
Ku wiedzy ogólnie tu piszących.
Miłego poołudnia. :serce:
To zaszaleli z tą ceną :shock: To już lepiej jedźcie na raty z postojami w dobrych hotelach. Taniej wyjdzie i jeszcze na oscypki zostanie ;) :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Zgadza się :lol:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Wiecie, że ja ostatnio polubiłam właśnie takie podróże z noclegiem po drodze. Do Krynicy: z Warszawy Pendolino do Krakowa a w Krakowie tuż koło dworca PKS jest aparthotel za 2 os. 200-300 zł( troszeczkę dalej jest Browar Lubicz ale tam drożej) i na drugi dzień autobus obok i do Krynicy. Drugi raz jechałam przez Tarnów . Też z Warszawy pociągiem do Tarnowa , w Tarnowie przy dworcu hotel Gal i na drugi dzień do Krynicy już ni tak daleko PKS lub PKP wszędzie blisko. Hotel w Tarnowie tańszy a i miasto ciekawe można jeszcze zwiedzić :) Fajnego pobytu Duszyczko :) Jak może czytałaś byłam tam obok Mielca w Silesii . Będzie dobrze a właściwie ma być bardzo dobrze :D Pozdrawiam :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Zosiu... dziękuję :serce:
Takie podróże z pauzą na relaks i wypoczynek muszą być super! Niestety moja druga połówka za wszelką cenę dąży.aby w jak najszybszym czasie dotrzeć do celu.Potem oczywiście odbija się na jego zdrowiu. :cry:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Mam podobnie ;) Jadę całą trasę ale dzień wcześniej i odpoczywam w hotelu dopiero na miejscu. Bo bezpośrednio z drogi biegać po lekarzach, stołówkach i do pielęgniarek to nie porozumienie. Nie zdażysz zainstalować się w pokoju, a już dzwonią,ponaglają aby szybciej "po łebkach" biegać po sanatorium. Znowu jak zawalę noc na podróż to potem z 3-4 doby usnąć o normalnej porze nie ma szans.Wyjazd do Krynicy mam o 7.02 to jest najkrótszy czas dojazdu (10 godz.), bo nocny pociąg jedzie o 3 godz. dłużej.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Mam podobny sposób, zazwyczaj biorę nocleg dzień wcześniej w ośrodku odosobnienia, prawi w każdym mają takie możliwości. I od następnego na zaczynam już pobyt oficjalny wszystko na spokojnie i bez kolejek do 10-11 tematy ogarnięte.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

" Jaki tu spokój,
Na na na
Nic się nie dzieje,
Na na na na
Nikt się nie bawi,
Na na na na
Wszyscy się nudzą,
Na na na na" :kwiat: I znowu zapanowała u nas jakaś "zmuła" ;) "Ziomki" , wiosna się zbliża wielkimi krokami. ;)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Tygrys- post jest , czas zadumy, tańczymy bez muzyki
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

I nie śpiewamy... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Melduję się posłusznie......dzisiaj zaczęłam rehabilitację...przed świętami...najlepsza pora na wymiganie się od roboty 🤪😂
🐯 zobaczymy jak będziesz śpiewał,jak zrobimy spotkanie w Żubrowisku 😅
Znajomy w styczniu składał papiery i dostał termin od 18 czerwca do Świeradowa.
ODPOWIEDZ