ZNP Ciechocinek

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
boba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 lis 2011 14:50

ZNP Ciechocinek

Post autor: boba »

Witam!!!! 9 01 2012 wyjeżdżam na turnus z ZUS do ZNP w Ciechocinku ,jeśl ktoś też tam jedzie w tym samym czasie to prosze o kontakt !!!!! :D
piernik
Posty: 3
Na forum od: 05 gru 2011 14:55

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: piernik »

Witaj.Ja tez sie wybieram 9.01.2012 do znp.Nie jestem z tego powodu zadowolony.Znajoma byla rok temu i mowi ze warunki bardzo cienkie jak dla zuzu.Nfz ma lepsze warunki.w piatek ide do zuzu bede probowal zeby cos innego dali.w ciechocinku bylem rok temu ale w szpitalu uzdrowiskowym 1.tam chyba nawet basenu nie maja bo chodzili do nas na basen.pozdrawim.ja jestem z torunia a ty skad jestes .pozdrowienia
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: teśka »

Piernik, czy mógłbyś coś napisać o szpitalu nr 1. Jadę tam w styczniu ale nikt nie jest mi w stanie udzielić informacji. Będę wdzięczna :) Pozdrawiam :)
piernik
Posty: 3
Na forum od: 05 gru 2011 14:55

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: piernik »

Bylem rok temu.Jesli jedziesz z zusu to pokoje sa na 1 pietrze.pelen wezel sanitarny ,pokoj maly .Z nfz lub prywatne maja pokoje na 2 mi 3 pietrze sa ladniejsze.zabiegi super .wszystkie zabiegi na miejscu.sa dwa baseny solankowe,borowin,zabiegi maprawde super.sanatorium w centrum,imprezy przez ulice hihihi.ja bylem zadowolony.dla zusu pokoje 2 i 3 osobowe.pozdrawam jaesli jeszcze cos to pytaj
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: teśka »

Jadę z ZUSu ale mogę mieć lepszy pokój za niewielką dopłatą. Już rozmawiałam :) Dodałeś mi optymizmu :) Dziękuję :)
piernik
Posty: 3
Na forum od: 05 gru 2011 14:55

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: piernik »

Witaj.To naprawde jest zmiana.J rok temu chcialem zarezerwowac i nic nie wypalilo.TV jest w pokoju ale trzeba zaplacic po 30 zl od osoby, zeby kabel dostac ihhii.pierwszy raz sie spotkalem zeby doplacac za tv.pisalem ci o basenach ze sa ,sa to solnki.ale bardzo fajnie.stolowki oczywiscie sa dwie,zus na jednej reszta na drugiej,ale jedzenie dobre.budynek sklada sie z dwoch czesci,starej i nowej.zakwaterowanie jest w nowej czesci.od razu na wizycie powiedz ze chcesz borowiny bo jest naprawde malo miejsc.na parterze jest kawiarnia,codziennie graja do 22 mozna posiedziec i potanczyc.zaleta jest to ze wszystko jest w jednym budynku.pozdrawiam.jak jeszcze cos to pytaj
boba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 lis 2011 14:50

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: boba »

Piernik , dzięki za ostrzerzenie ale ja niemam wyjścia byłem w ZUS-ie i pytałem o zmiane i nic z tego więc musze jakoś wytrzymać ja jestem z Poznania i jadę do senatorium pierwszy raz więc nie bardzo wiem jak się do takiego wyjazdu przygotować może masz jakieś rady?????? będe wdzięczny Pozdrawiam
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: teśka »

:) Weź ze sobą dużo optymizmu i dobrego nastawienia, to naprawdę ważne :) Poza tym wszystko co jest potrzebne do egzystencji :) Kosmetyki,trochę odzieży do ćwiczeń no i oczywiście coś na wieczorne wypady jeśli lubisz towarzystwo i taniec :) Ja bardzo cieszę się na swój wyjazd i mam nadzieję, że będzie fajnie :) Pozdrawiam. Może gdzieś się na siebie natkniemy :)
boba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 lis 2011 14:50

Re: ZNP Ciechocinek

Post autor: boba »

Dzięki teśka :roll:
ODPOWIEDZ