Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
belay
Posty: 3
Na forum od: 16 lip 2013 14:50
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: belay »

Witaj Seweras.Ja chciałam się tylko dowiedzieć o warunki,które są w pokojach.Nie jestem osobą grymaszącą, raczej łatwo dostosowuję się.Pytałam o czajnik w pokoju,bo nie w każdym sanatorium był na wyposażeniu.Jadę samochodem więc dla mnie nie problem zabrać swój z domu,a jakże miło wypić kawę czy herbatę kiedy się chce.Chciałam się również dowiedzieć czy są pokoje jednoosobowe?Przy moich problemach zdrowotnych występują bardzo silne bóle,często w nocy muszę rozchodzić mięśnie i rozciągnąć stawy, więc na pewno było by to dyskomfortem dla współlokatorki.I czy mógłbyś mi powiedzieć jakie są zabiegi,o co prosić lekarza prowadzącego?Dziękuję i pozdrawiam Belay
dorota-on-line
Posty: 1
Na forum od: 21 sie 2013 22:16

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: dorota-on-line »

moja mama wybiera się do sanatorium w listopadzie-będzie się leczyć na łuszczycę.może znajdzie się ktoś kto sie na to leczył tam i powie jak to wygląda i co za zabiegi tam proponują.

co zabrac ze sobą?to daleko od nas i mama raczej pojedzie autobusem więc musi jakoś zabrac się ze wszystkim.

czytałam ze nalezy się tam stawić rano-koło8:00.co jednak jak się przyjedzie później?z tego co widze to autobusem czy pociągiem mama zajedzie najwczesniej na 13:00 lub koło 16:00.jezeli jedzie się na skierowanie to pokój i tak będzie czekał,prawda?

czy pacjenci prywatni i z zusu maja ze sobą kontakt?czy pokoje i sale dostępne sa dla wszystkich te same czy to jest jakoś dzielone?
belay
Posty: 3
Na forum od: 16 lip 2013 14:50
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: belay »

Witaj Doroto.Ja również wybieram się do Uniejowa,ale na narządy ruchu.Nie wiem jakie zabiegi będzie miała Twoja mama,ale przy tym schorzeniu na pewno miała jakieś zabiegi wcześniej.Więc może niech zabierze ze sobą gorszy ręcznik(w razie kąpieli czy maści),dres,obuwie sportowe,strój kąpielowy,klapki.Ja zawsze zabieram ze sobą takie prześcieradełko z fliseliny(kładę się na nim przy zabiegach,bardziej higienicznie).Podstawowe art.higieniczne,dokumentację medyczna(chociaż nikogo to nie interesuje),o tej porze roku cieplejsze rzeczy.Jeśli mama przyjedzie póżniej to nie ma problemu przy zakwaterowaniu,miejsce na nią będzie czekało.Wiem ,że pacjenci z dalszych stron przyjeżdżali dzień wcześniej(oczywiście za osobna dopłatą).Za podróż mama będzie miała zwrócone pieniążki,niech zachowa bilety(ale Zus ma swój własny przelicznik)Ja akurat mieszkam blisko Uniejowa ale słyszałam ,że pacjenci z daleka radzą sobie w ten sposób,że część bagaży nadają pocztą na adres sanatorium a pod koniec wysyłają do domu,żeby z wielkim bagażem nie podróżować.Pozdrawiam
graszka13
Posty: 2
Na forum od: 20 paź 2013 00:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: graszka13 »

Witam jadę na turnus 6.11.13 może ktoś jedzie z okolic Warszawy chętnie bym się zabrała oczywiście uczestnicząc w kosztach paliwa ;)
karolczarny
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 paź 2013 03:40

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: karolczarny »

dziewczyny są otwarte
graszka13
Posty: 2
Na forum od: 20 paź 2013 00:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: graszka13 »

:o o co Ci chodzi?
karolczarny
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 paź 2013 03:40

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: karolczarny »

czy ktoś był w Uniejowie ? jak traktują ludzi z ZUS
Awatar użytkownika
seweras
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 13 sty 2012 13:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: seweras »

Witam byłem w Uniejowie w lipcu i właściwie to tam są tylko ludzie z zusu niewiele prywatnych a z NFZ nie było nikogo małe przytulne sanatorium obsługa miła posiłki na zasadzie stołu szwedzkiego to znaczy śniadanie i kolacja do woli obiad podają kelnerki dwa rodzaje mięs do wyboru wiadomo grzecznym trzeba być nie przesadzać z alkoholem chociaż jest ogólnie dostępny w restauracji oczywiście o 22 pani doktor chodzi zagląda do pokoi ale niczego się nie czepia więc jak napisałem wszystko można ale z umiarem pozdrawiam życzę miłego pobytu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/po ... f=3&t=1661#
karolczarny
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 paź 2013 03:40

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: karolczarny »

Witam
Nie byłem jeszcze w sanatorium mam skierowanie do Uniejowa z zus mam 35 lat. Jak tam jest z zabiegami ? ile trwają? czy jest co robić z wolnym czasem?
Jak czytam to w Ciechocinku są wieczorki zapoznawcze . Czy w Uniejowie jest coś podobnego. Polecacie to sanatorium?
becik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 05 lis 2013 14:28
Staż sanatoryjny: 4

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: becik »

W Uniejowie nie bylam ale to nie jest moje pierwsze sanatorium . Ludzie pisza ze jest fajnie . Nie denerwuj sie bedzie wesolo nie mam watpliwosci co do tego . Zawsze znajdzie sie dobre towarzystwo . Ja mam skierowanie z powodu kregoslupa pewnie mi go tam nie wymienia na nowy ale zawsze troche podreperuja :) Z jakiego kranca Wawy jestes? Ja Praga Pol. pozd.Beata
ODPOWIEDZ