Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

Jeśli chodzi o mój wyjazd za dwa lata to mylisz się Zbigniewie ja nie mam takiej możliwości żeby ciągle korzystać z sanatorium nfz. Może za kilka lat jak przejdę na emeryturę. Życzę zdrowia i życzliwości do ludzi ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: zbigniew165 »

Jolka13 chodziło mi o to, że nie napisałaś żadnej opinii z pobytu i dopiero odezwiesz się przy najbliższym wyjeździe do sanatorium. Robi tak dużo ludzi na tym forum. Jeżeli cię uraziłem to przepraszam, bo wywołana do tablicy zgłosiłaś się jednak.
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

Ok życzę szybkiego wyjazdu i dobrych zabiegów bo z tego co czytam baza zabiegowa jest najlepsza w dużych sanatoriach np. w Kołobrzegu. W bursztynie nas było 50 osób a reszta miejsc to prywatni i bardziej wypoczynkowo niż zdrowotnie. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: wiktor64 »

Witam Zbigniew 165 bardzo Ci dziękuję ze tez prostujesz tych kuracjuszy
Co pytają a nie piszą opini po pobycie tak jak to postopila Jolka 13 zawsze pisze świadomie
Że po to jest te forum stworzone oby se pomagać a nie tylko pytać jak jest przed wyjazdem przez 2 lata
Milczeć ,jeśli cię jola 13 obraził em to przepraszam to na tyle narka
ranczo1965
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 06 wrz 2016 13:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: ranczo1965 »

Jestem w tym sanatorium pogoda super pokój mamy ekstra na 1 piętrze duży łazienka duża wyżywienie dobre zabiegi poprawne personel medyczny bardzo miły dużo pomaga wczoraj była kolacja grillowa full wypas ogólnie jak na razie same pozytywy
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Pancernz »

Mój pokój był też gdzieś w tej okolicy tuż pod napisem reklamowym to się chyba studio nazywało 2+2 ,dobrego wypoczynku
ranczo1965
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 06 wrz 2016 13:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: ranczo1965 »

Mój pokój ma nr 115 na wprost windy dziękuję za życzenia pozdrawiam
ranczo1965
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 06 wrz 2016 13:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: ranczo1965 »

Sanatorium bursztyn to było 3 moje sanatorium ogólnie byłem zadowolony super pogoda wyżywienie smaczne przeważnie wystarczająco że 2 razy na kolacje było za mało ale wtedy można było się dopchac chlebem z dżemem wielki plus co czwartek super grill na kolacje full wypas zabiegi dobre blisko praktycznie wszystko w promieniu 15 m wyjście z windy i już zabiegi pogoda wymarzoną średnia ponad 30 stopni na dzień towarzystwo bardzo przyjemne ocena pobytu na 4 z plusem pozdrawiam
ODPOWIEDZ