Jantar- Dziwnówek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
maryus
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 wrz 2017 13:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: maryus »

Do peonia1959. Dziękuję. Pozdrawiam.
maryus
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 wrz 2017 13:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: maryus »

Do sztani. Dziękuję. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Klifek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 04 lis 2017 18:10
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: Klifek »

Dziękuję wszystkim. Słyszę same bardzo pozytywne opinie, więc na pewno pobyt będzie udany. Pozdrawiam.
maryus
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 wrz 2017 13:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: maryus »

Parking na poczcie. Miła sympatyczna Pani. Pozdrówcie ją jak załatwicie parking. Wchodzą czery auta. Nocowanie dla rodzny Willa Marcela.
michal_stefan88
Posty: 4
Na forum od: 08 lut 2018 03:09
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: michal_stefan88 »

Witam wszystkich nazywam się Michał lat 29 , jestem nowy na forum , trochę poczytałem o tym ośrodku i wygląda bardzo obiecująco ... wszyscy zadowoleni , brak hejtów , i to mi się podoba :) nawet bardzo ... Ja mam termin z ZUS'u na 15.03 i wyruszam z Gdańska , jakby ktoś chciał się przyłączyć do wycieczki to super :) proszę pisać na [email]
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018 22:56 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
forumowicz

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: forumowicz »

Witaj Michasiu , gratuluję przydziału, jak to się mówi Będzie pan zadowolony oj będzie.Pozdrawiam Cię życzę miłego pobytu i skutecznej rehabilitacji :) :) :)
forumowicz

Re: Jantar- Dziwnówek

Post autor: forumowicz »

Moi drodzy, chciałabym podzielić się informacją ,że sanatorium (w ramach prewencji rentowej )Jantar w Dziwnówku ma podpisaną umowę z ZUS-em tylko do maja tego roku. Podchodzą do przetargu ale czy wygrają to jest wielka niewiadoma. Na chwilę obecną nikt nie otrzymuję skierowania do Jantaru w terminie od czerwca 2018. Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
ODPOWIEDZ