Wspolny wyjazd malzonkow

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: GIENIA »

Oczywiscie , że mój wpis , to sfera nierealnych marzeń :lol: , ale czyż nie byłoby to piękne :D ja jeździłabym co roku , a Ty co 10 lat :lol: :lol: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Kleinehexe »

Gdyby nie marzyciele, to nadal siedzielibyśmy w ciemnych i zimnych jaskiniach, słuchając tych co twierdzą, że to czy tamto jest niemożliwe. :o :shock: Na szczęście jest wielu ludzi, którzy lubią przełamywać schematy i wyznają zasadę, że niemożliwe nie istnieje. Dzięki nim ludzkość się rozwija. :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: GIENIA »

I znowu zaczynam wierzyć w marzenia :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5111
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: zbigniew165 »

Gienia Twoja wyobraźnia się widzę rozbujała, ale nawet nie myśl, że ja będę jeździł rzadziej od Ciebie :lol:
Kleine też jestem marzycielem, ale Gienia przegięła i to bardzo :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20183
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Felice »

Gdyby nie marzyciele, to nadal siedzielibyśmy w ciemnych i zimnych jaskiniach, słuchając tych co twierdzą, że to czy tamto jest niemożliwe.
To nie marzyciele tylko realiści biorący ster wydarzeń w swoje ręce wyprowadzili nas z tych jaskiń.
Ja marzę, ąle nie czekam na spełnienie, tylko robię wszystko, by to zrealizować. Niejeden schemat w życiu przełamałam, ale jeżeli na coś nie mam wpływu to oszczędzam moją głowę i ścianę...
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Kleinehexe »

Proponuję zainteresować się bliżej postacią Leonardo da Vinci. Czy to był jedynie realista? Nie sądzę.
Najpierw powstaje idea, często w głowach marzyciela, dopiero później można pomysły realizować. :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: ewiko »

[quote=kruszynkaK post_id=1121523 time=1707660030 user_id=21291
Opinie o małżeństwach ,są krzywdzące jak i te o singlach ,bo te to już przegięcie totalne .
Kim jesteś człowieku marny ,że jedziesz po gejach itd ?
Będziesz za nich niósł ich ciężar życiowy lub ich lekkość ?
A skąd wiesz ,że twój wnuk lub inny członek rodziny ,czy najlepszy przyjaciel nagle ciebie nie poinformuje ,
że jest tym kim jest?Kim jesteś by innych osądzać pisząc ciągle o swoich preferencjach szukając ciągle
przygód -może i tych po za małżeństwem? :o :o
Szacunku więcej dla ludzi ,ale kto ma uczyć go jak wódz narodu pluje na kobiety ?Już nie wódz ,właściwie :D
[/quote]

Kobieto :serce: :serce: :serce: , to MIÓD NA MOJE SERCE. Jestem na tym forum parę lat , ale widzę , że chyli się ku upadkowi ... towarzystwo wzajemnej adoracji .... wstyd. Kilka osób , próbuje to ratować , ale zaślepieni wzajemną sympatią , nie widzą innych problemów
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20183
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Felice »

Nie wiem dlaczego uważasz, że ta postać nie jest mi znana. Wiedzę ogólną mam dość rozległą.
Tak czy inaczej od samych marzeń nic się nie zmieni. Każdy realista kieruje się myśleniem popartym argumentami, przedkłada działanie nad sentymenty. Plany marzyciela są zazwyczaj nierealne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3817
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: ka_jak_kazimierz »

ewiko pisze: 12 lut 2024 19:30 ... towarzystwo wzajemnej adoracji ...
Co trzeba robić żeby nie znaleźć się w tej grupie? 🤔
Jak to mówią sportowcy - podostrzyć?
A może już w niej jestem...
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4598
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Kleinehexe »

Felice pisze: 12 lut 2024 19:32 Nie wiem dlaczego uważasz, że ta postać nie jest mi znana. Wiedzę ogólną mam dość rozległą.
Tak czy inaczej od samych marzeń nic się nie zmieni. Każdy realista kieruje się myśleniem popartym argumentami, przedkłada działanie nad sentymenty. Plany marzyciela są zazwyczaj nierealne.
Nie twierdzę, że tej postaci nie znasz, ale jednak, jak sama stwierdziłaś, masz wiedzę ogólną. Uważam, że gdyby było inaczej, nie twierdziłabyś, że marzyciel nie potrafi przejść do czynu. To bardzo powierzchowny i ograniczający pogląd. Leonardo da Vinci był ogromnym marzycielem, część z jego idei nigdy nie doczekało się realizacji, albo też zakończyło się fiaskiem, ale mimo to i po upływie 500 lat, każdy przeciętny człowiek zna tego wyprzedzającego swoje czasy marzyciela :) o wielu talentach, a często używa rzeczy, których on był pomysłodawcą, choć pewnie o tym nie wie, jak chociażby okulary przeciwsłoneczne.
ODPOWIEDZ