Polanica zdroj MALWA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
maciejt
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 cze 2022 09:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Polanica zdroj MALWA

Post autor: maciejt »

Właśnie wpadło skierowanie na przełom września i października. Liczyłem że termin będzie wcześniejszy, ale przynajmniej grzyby niech się zawczasu boją. Miało być też morze, ale prośbami załączonymi do wniosku nikt tam się nie przejął i padło na Malwę. Trochę już wiem o co chodzi z tym obiektem, ale opinie stare to może jak poproszę to się kto zlituje i coś skrobnie.
Intryguje mnie czy parking dalej darmowy i miejsc dosyć, warto wiedzieć gdzie auto będzie stało.
Góry jak to góry, a chce rowara zabrać. Dwa lata temu w Lądku miałem i mało ducha nie wyzionąłem to wole tera zapytać czy tam jest troche płaskiego żeby popedałować na spokojnie czy trzeba mieć płuca jak Zenon Jaskóła albo lepiej grzmota w domu zostawić.
Kurde troche mam mieszane uczucia bo destynacja była wymarzona inna, a i termin taki nieco ryzykowny. Jak bedzie lac trzy tygodnie to od razu na odwyk trza się bedzie zapisywać, troche wstyd w domu się przyznać....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20179
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica zdroj MALWA

Post autor: Felice »

Pocieszające jest to, że pogoda w tym czasie zawsze jest jak marzenie
Malwa na uboczu więc rower może się przydać tym bardziej że tam już nie jest tak zabójczo Jake Lądku. Nie jest to równina, ale zdecydowanie mniejsze różnice poziomów. W samej Malwie nie byłam, znajomi jeżdżą tam zachwyceni z wyboru.
maciejt
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 cze 2022 09:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Polanica zdroj MALWA

Post autor: maciejt »

Dziękuję Felice, na Ciebie zawsze można liczyć.
Z tą pogodą to mam nadzieję że nie próbujesz mnie jeno pocieszać, bo przy takim położeniu to zdaje się być kwestia strategiczna.
Dryndnę tam do nich to może sie jesio czego dowiem.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20179
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica zdroj MALWA

Post autor: Felice »

Nie raz byłam w tym regionie o tej porze roku, w Polanicy właśnie na przełomie września i października. Tak piękna złota jesień zdarza się rzadko. Praktycznie cały pobyt wystarczyła kamizelka, kurtka była w zasadzie zbędna.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20179
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica zdroj MALWA

Post autor: Felice »

Zdjęcia z tego okresu
IMG_20141016_141347222_HDR_Original.jpeg
IMG_20141022_124525189_HDR_Original.jpeg
IMG_20141026_123548886_HDR_Original.jpeg
IMG_20141026_123002755_HDR_Original.jpeg
ODPOWIEDZ