"Jubilat" Lądek Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
poterr11
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 sie 2009 17:40

Re: "Jubilat" Lądek Zdrój

Post autor: poterr11 »

Z tego co widze wiecej nikt od dwóch lat tutaj nie pisze. Pobywałam w międzyczasie w Krynicy Górskiej, okazuję sie że wszedzie jest na podobnym poziomie. Ladek przez to wspominam bardziej przyjemnie jeśli chodzi o bazę zabiegową. A w Jubilacie z tego co czytam nie zmieniło się na lepsze... kuchnią nadal rzadzi beznadziejna kucharka, a na recepcji siedzi wredny babsztyl :)....
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

SU "Jubilat" Lądek Zdrój - z upływem lat...

Post autor: jacky6 »

poterr11 pisze:Z tego co widze wiecej nikt od dwóch lat tutaj nie pisze...
Może nikt inny nie pisze w tym wątku ale też nie każdy zadaje sobie trud czytania mojej relacji...
Cierpliwie poczytałem sobie wszystko tutaj od samego początku, dlatego widzę, ile pracy w ostatnich kilku latach włożono kapitału i pracy w modernizację Jubilata a przede wszystkim w udoskonalenie pracy samego personelu.
...
Wypowiedzi "zabłąkanych" do Jubilata a wylewających swoje żale nie na ten temat pomijam celowo...
...
:mrgreen: :ugeek:
Renia222
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 02 wrz 2014 21:10
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: "Jubilat" Lądek Zdrój

Post autor: Renia222 »

Ja byłam w Jubilacie w czerwcu br. Pokoje już prawie wszystkie odnowione, ale balkony wyglądają fatalnie... Poza tym jedzenie wciąż kiepskie: małe porcje, brak owoców i deserów, na śniadanie jako warzywo kawałek marchewki... W recepcji wciąż ta niesympatyczna szczupła blondyna. Na szczęście pozostałe panie bardziej przystępne. Ale ogólnie nie jest źle. Są miejsca,gdzie jest gorzej.
ODPOWIEDZ