RWA BARKOWA

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

kruszynka pisze:Kolego ja Ciebie rozumiem ,ale nie dam się dotknąć juz żadnemu masażyście.....no może jak będzie to mój :oops: osobisty to co innego :o :lol: :lol:
Kryszynko, życzę Tobie, abyś trafiła na doświadczonego, delikatnego, czułego i naj, naj, najbardziejszego, osobistego masażystę, którego dotknięcie by Cię uskrzydlało :roll: :oops: :roll:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Suzen »

Osobisty masażysta jest jak najbardziej wskazany i...skuteczny. :) ;) Krzywdy nie uczyni,ani uszczerbku na zdrowiu.To jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: RWA BARKOWA

Post autor: medi »

kruszynka pisze:E tam Medi :lol: :lol: :lol: lepiej przyznaj sie jaki to był masaż ? :o ;) :lol:
Bardzo przyjemny Okruszku ...a więcej się ode mnie na ten temat nie dowiesz ...nawet jeżeli napuścisz na mnie Słoneczko [ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: RWA BARKOWA

Post autor: forumowicz »

Zbyszku dziekuję ,już mam takiego ;) :oops: :serce:
Medi nawet n ie zamierzam ,to tylko wnioski z tego co piszesz wyciagnęłam :o :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Felice »

Zbigniew "Jak zwał tak zwał, według mnie."
Właśnie ważne jak zwał,bo ty polecisz "kręgarza" mając na myśli świetnego fizjoterapeutę manualnego,a ktoś trafi do znachora....bo mówi o sobie kręgarz.
Ja swego czasu też korzystałam z usług świetnego lekarza,który był uczniem profesora Chmielewskiego twórcy polskiej szkoły terapii manualnej kręgosłupa.Ze skutkiem w kwestii bólu,a i tak operować trzeba było.
forumowicz

Re: RWA BARKOWA

Post autor: forumowicz »

Witajcie :) a mnie przyszła taka myśl własnie teraz ,ponieważ zaraz udaję się do reumatologa.Czy nie można pomylić tych bólów z problemem z kośćmi np? Mam na myśli chorobę nowotworową.Hm czy powinien lekarz w pewnym momencie zaproponować scyntygrafię <jak od barku boli cała ręka? Czy ktoś miał takie doświadczenie?
forumowicz

Re: RWA BARKOWA

Post autor: forumowicz »

Juz jestem po wizycie ,dostałam blokadę(nie wiem po co) i skierowania na badania ,no i propozycję leczenia takiego ...hm jak by tu powiedzieć e tam..... :oops: i rzekomo uzdrawiającego w mig :? :? :? :oops: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Sloneczko »

Uzdrawiającego powiadasz :?: :oops: :oops: hmmmm.... a czy ty byłas u tego lekarza co ma ten duuuuży samochód ...hmmm...toyotę jak pamiętam :lol: :lol: :twisted:
forumowicz

Re: RWA BARKOWA

Post autor: forumowicz »

Niooooooooo ale ma też kolegę z większym autkiem ;) :o Słoneczko i akurat Twoje schorzonko sie kwalifikuje .....klepać wizytę? :oops: ;) :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Sloneczko »

Klepaj, klepaj.... :lol: :lol: :twisted: :twisted: klepanko zawsze wskazane :lol: :lol: :twisted:
ODPOWIEDZ