Verano Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Ja bylam w zimie i posiłki były na jedna zmianę.. ;) a bylo na 360 osób..cos sie jednak zmienia...jak ja bylam jedynka byla nie mozliwa..pozdrawiam Goska :kwiat:
i dziękuje za korektę :serce:
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

malgorzatas pisze:Ja bylam w zimie i posiłki były na jedna zmianę.. ;) a bylo na 360 osób..cos sie jednak zmienia...jak ja bylam jedynka byla nie mozliwa..pozdrawiam Goska :kwiat:
i dziękuje za korektę :serce:
Teraz dzwoniłam,jedynki już nie było,wszystkie zarezerwowane. Musiałam się zadowolić pokojem dwuosobowym,chciałam się dowiedzieć jak duży jest pokój,ale Pani mi nie odpowiedziała szybko kończąc rozmowę. Pierwszy raz jak jeżdżę można sobie rezerwować pokoje przed wyjazdem.???????
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Reniu :kwiat: pokój dwuosobowy jest fajny..w pokoju masz tapczaniki..stolik nocny..stół i krzesła lodówka...sztućce..talerzyki..czajnik elektryczny..telewizor
łazienka dobrze wyposażona..w przedpokoju masz szafę na ubrania..pozdrawiam
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Selene »

Może jeszcze parę słów uzupełnienia. Goście z NFZ są lokowani we wszystkich pawilonach. Opłata za telewizor 60 PLN za pokój, wypożyczenie szlafroka 20 PLN za turnus, na życzenie można wymienić pościel za 15 PLN oraz ręczniki (mały i duży) również 15 PLN.
Od miesiąca listopada tego roku zmienione zostały godziny posiłków dla gości z NFZ i tak: śniadanie godz. 7,00; obiad godz. 12,15; kolacja 17,30.
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

Selene pisze:Może jeszcze parę słów uzupełnienia. Goście z NFZ są lokowani we wszystkich pawilonach. Opłata za telewizor 60 PLN za pokój, wypożyczenie szlafroka 20 PLN za turnus, na życzenie można wymienić pościel za 15 PLN oraz ręczniki (mały i duży) również 15 PLN.
Od miesiąca listopada tego roku zmienione zostały godziny posiłków dla gości z NFZ i tak: śniadanie godz. 7,00; obiad godz. 12,15; kolacja 17,30.
Czy wiadomo do czego miałyby służyć tak wczesne wstawanie,owsem wielu sanatoriach jakie byłam zabiegi zaczynały się od godziny 7,ale jedzenie śniadania było awse od godz.8,obiad od godz.13,a kolacja od godz.18. Czy w niedzielę nie da się dłużej pospać.Przecież wcześniejsza rejestracja do sanatorium to jak wynika ze strony internetowej 20 zł. :lol: :oops: A kartą można zapłacić a pobyt w sanatorium? ???
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Reniu:-) jak ja byłam w Verano to nie mozna było placic kartą ale czasy sie zmienija :-) moze w kasie zaplacisz karta:-) w recepcji nie moglam:-) bankomat PKO SA jest na zewnątrz Verano:-) :-) pozdrawiam:-)
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

:lol: Jeszcze przed spakowaniem chciałabym się dowiedzieć czy w łazienkach są suszarki do włosów,a w pokojach radio.? Pytam się o radio z tego względu,gdy byłam w Kolejowym w Ciechocinku,współlokatorka nie życzyła sobie abym właczała telewizor w jej obecnośći.
Wtedy byłam odcięta od świata,!!! Osoby które były proszę o wpisy! :lol: :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Radio jest ...suszarek w pokojach nie ma...są tylko przy basenie...pozdrawiam Gośka :kwiat:
Telewizor tez jest :D Miłego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

Opłata uzdrowiskowa (na podstawie rozporządzenia Rady Miasta w Kołobrzegu)
3,50/dzień
Dodatkowy nocleg przed rozpoczęciem turnusu oraz przedłużony nocleg po zakończeniu. Koszt dodatkowego wyżywienia wg cennika obowiązującego w hotelu.
60,00
Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przyjazdu (do 3 godzin przed rozpoczęciem doby hotelowej)
20,00
Przedłużenie pobytu do wieczora w dniu wyjazdu
20,00
Korzystanie z TV (opłata za odbiornik przez cały turnus - opłata za pokój)
60,00
Wynajem skrytki depozytowej
20,00
Wypożyczenie szlafroka
20,00
Pościel nie jest wymieniana podczas trwania turnusu
Ręczniki wymieniane są 2 razy w turnusie.
Na życzenie Gościa odpłatnie wymieniamy:
Pościel
15,00
Ręczniki (komplet: 1 duży + 1 mały)
15,00
Pakiet - pościel i ręczniki
25,00
Czy w innych sanatoriach,wcześniejsze zameldowanie do 3 godzin przed ropoczęciu doby hotelowej kasują też pieniądze. Ludzie z dalekiej podróży muszą jeszcze płacić że wcześniej kogoś zameldują???? :lol: :roll: :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Witaj re12 nia :kwiat: nie wiem jak jest w innych sanatoriach...ale moge powiedzieć na przykładzie tam gdzie ja byłam...byłam juz w sanatorium 5 razy...i zawsze jechałam dzień wcześniej...bo miałam dosyć daleko..12 godzin jazdy..i tam zawsze płaciłam za wcześniejszy przyjazd i zakwaterowanie..rożnie to bylo od 60 zł do 100zl za dobę.pozdrawiam Goska.... :kwiat:
ODPOWIEDZ