Verano Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

Anka pisze:Witaj!
Sanatorium Verano to kompleks składający się z kilku budynków połączonych korytarzami.na korytarzach może być chłodno.
w zależności w jakim budynku zostaniesz zakwaterowana z budynków B i C trzeba kawałek przejść.Można wypożyczyć szlafrok na cały pobyt za 20 zł.

Pozdrawiam :kwiat:
Czy dobre rozumiem,że z budynku B i C ,aby iść na zabiegi czy basen lub stołówkę trzeba wyjść z tych budynków na powietrze a nie dojść korytarzami na zabiegi,basen.
Proszę mi napisać,Pani tam była to wie,a jak daleko jest do dworca klejowego i czy tam dojeżdżaja autobusy MZK? :lol: :serce: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Witaj Reniu :kwiat: wszystko mieści sie w jednym budynku :kwiat: tylko część sanatoryjna jest w jednym skrzydle a zabiegowa w drugim skrzydle ;)
Z dworca można iść na piechote ale trzeba znać drogę ;) jak jedziesz po raz pierwszy proponuję taxi :kwiat:
koszt 14zl..pozdrawiam Goska
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: re12nia »

Dziękuję za odpowież,i jeszcze mam pytanie,w jakich budynkach warto mieszkać,blisko do bazy rehabilitacyjnej, Czy w pokojach śą czajniki elektryczne i czy dobrze ogrzewają sanatorium,bęąc w jednym z sanatorium mam złe doświadczenia,nie będę opisywała jak pół sanatorium się rozchorowało. Prosżę o odpowiedz :lol: :roll:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Witaj Reniu:-) na to gdzie będziesz mieszkać to nie masz wpływu:-) bo mieszkasz tam gdzie wszyscy kuracjusze:-) Verano ma dużo gości komercyjnych i oni sa w innym skrzydle:-) to raczej male kameralne sanatorium:-) na 400 osób:-) czjniki są i ciepło też jest:-) lodówki w pokojach też są:-) pozdrawiam Gośka:-)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Reniu:-) będziesz zadowolona uwierz mi:-) to jedno z lepszych sanatori w Kołobrzegu:-) jutro mogętobie napisac więcej jak wejdę na duży komputer:-) pisz jak masz pytania o wszystko:-) :-)
forumowicz

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

malgorzatas pisze:to raczej małe kameralne sanatorium:-) na 400 osób:-) Gośka:-)
Małe :?: :roll: kameralne :?: :roll: na 400 osób :?: :roll:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

w porównaniu z Arką to kameralne:-) tam mieści sie na turnusie 800 osób:-) a w Verano raz jest 360 raz 400 zalezy od pory roku:-) w lecie bywa tez i 100 osób:-) bo nastawiają sie na komercje:-) pozdrawiam
forumowicz

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Myślałem, że małe, kameralne to takie co ma mniej jak 100 osób. :(
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Nawet ciebie nie powitałam na forum co teraz czynie:-) :-) witaj z nami:-) :-)
a te 400 osób to tego nie widac:-) posiłki sa na jedną zmianę:-) zabiegi sa tylko do poludnia co jest dużym plusem:-) jest super:-) byłam i widziałam jak jest:-)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Verano Kołobrzeg

Post autor: Anka »

Witam!
Coś dopisze na temat Verano.
Byłam w październiku i gości z NFZ było 240 osób.W okresie zimowym może być ciut więcej.Jeśli chodzi o komercje i NFZ to może być tak,że będą mieszkać w jednym skrzydle.Bo można sobie będąc z NFZ zarezerwować jedynkę. Posiłki są wydawane na dwie zmiany.
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ