"Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
awart404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 lis 2011 13:31

"Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: awart404 »

Ktoś jedzie?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: andrzej1955 »

Witam nie jade ale bylem tez w lutym nie wiem czy cos wiesz o Trojanie, musisz nastawic sie na spacery po calym kurorcie zabiegi w roznych jego czesciach kursuje busik ale jest to uciazliwe zwlaszcza dla rehabilitantow ktorzy maja klopot z chodzeniem ,Trojan to wczesny Gierek czesciowo wyremontowany czysto skromnie ale smacznie na jadalni rozrywek duzo najblizsza kawiarnia wojskowa pierwsze wrazenie niezbyt ale p,Darek dobrze zabawia gosci i mozna milo spedzic czas w dobrym towarzystwie mam nadzieje ze go znajdziesz,poza wojskowa jeszcze kilka lokali do tanca zycze owocnej kuracji i milej zabawy pozdrawiam
awart404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 lis 2011 13:31

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: awart404 »

Dzięki... świetny opis :) Krótko i rzeczowo. A jak z jakością zabiegów? Ile dziennie i czy na basen można chodzić poza zabiegami.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: andrzej1955 »

Basen do ktorego ja chodzilem jest maly ponoc z siarka malej zawartosci polecam kapiele w wannach z hydromasazem w Bronislawie ale trzeba po nim odpoczac zwlaszcza przy ujemnych temperaturach na zewnatrz radze wtedy skorzystac z lokalnego busika i dojechac do Trojana w razie jakichkolwiek pytan na kazdy temat z Ladka jestem do dyspozycji i chetnie odpowiem w miare nabytych doswiadczej Ladek jest ok,
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: andrzej1955 »

ladnie sies pisze o tej porze doswiadczenia przez j na koncu sorki za bledy i brak kropek przecinkow mam nadzieje ze tresc jednak jest w miare czytelna pozdrawiam :?:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: andrzej1955 »

Jeszcze jedno jeżeli jedziesz z ZUS to zabiegów będziesz miał od 10 do 14 dziennie przynajmniej tak było w moim przypadku jeszcze jedno codzienna wizyta Pani pielęgniarki w pokoju w którym mieszkasz około 22,20
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: syrenka »

Witam! Byłam także w Lądku w lutym ubiegłego roku .Zresztą tak mi sie w Lądku spodobało że wracałam do niego jeszcze 3 razy .Ale juz prywatnie .Masz nowy basen wybudowany naprzeciwko Pijalni wód Wojciech .Basen super dodatkowo sauna ,solarium ,kawiarenka ,Możesz wykupić sobie karnet albo chodzić w poszczególne dni .Jesli chodzi o zabiegi wodne to mój przedmówca ma rację .Musisz na nie dochodzić .Jeśli coś jeszcze to proszę pytać odpowiem .Pozdrawiam B
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: andrzej1955 »

szanowna pani poznanianko musielismy sie gdzies w tymLadku w lutym mijac a moze nawet sie znamy bo to nie jest metropolia iprzewaznie wszystkich sie spotykalo oczywiscie na --zabigach :roll:
Basiula
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 18 lut 2012 09:51

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: Basiula »

To wyjeżdżamy do Lądka w tym samym czasie. Już tam byłam i z chęcią tam wracam. Poprzednio byłam w Jubilacie i teraz też tam będę. Wybrałam tą miejscowość ze względu na różnorodność zabiegów.Faktycznie trzeba się nabiegać od jednego do drugiego budynku ale to też ma swoje uroki. Odpowiadały mi kapiele wodne z gimnastyką ... pamietaj zabierz czepek i klapki bo nigdzie bez nich nie wpuszczają. A tak po za tym jest gdzie zjeść jak komuś nie wystarcza sanatoryjne jedzenie.. pstrąg w koperku..super :) jest gdzie posiedzieć i potańczyć. Jest basen tak jak kolega pisał i mnóstwo terenu do łażenia. Można wyjechać na różne wycieczki: Jaskinia Niedźwiedzia, kopalnia złota w Złotym Stoku, Praga czy Wiedeń... Jak ktoś jest autem można grupą zorganizowac wycieczki do Kudowej czy Kłodzka. Sama część uzdrowiskowa jest przepiekna od sierpnia tego roku bo cały teran został w ciągu dwóch tygoni zagospodarowany, miasteczko tylko totalnie zaniedbane, ale cóż nie mozna mieć wszystkiego. Do zobaczenia na trasie zabiegowej albo gdzieś przy drinku... :roll:
Basiula
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 18 lut 2012 09:51

Re: "Trojan" Lądek Zdrój Szpital Uzdrowiskowy 27.02.2012

Post autor: Basiula »

Zapomniałam dodać, że jest też trasa zjazdowa ... można pojeździć na nartach ale chyba już przy takim topniejącym śniegu to na nartach wodnych.
ODPOWIEDZ