Muszyna

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Muszyna

Post autor: magdzia52 »

Witam Ola. Pierwszy raz tam jedziesz? A skąd jesteś ? Czym pojedziesz do Muszyny ? Ja wybrałam pociąg bo mam jeszcze najlepsze połączenie bez przesiadek ale muszę jechać w nocy.
Mariusz
Posty: 1
Na forum od: 13 lut 2010 09:13

Re: Muszyna

Post autor: Mariusz »

Witam ! Ja też jadę z Katowic do Centrum rehabilitacji "Muszyna " :D Doczekać się już nie mogę. Jeszcze nie wiem czym tam jechać PKP podobno tą 200 km.trasę pokonuje juz w 7.5godz.(latem) Brawo! Ale co tam, coś się wymyśli. Naczytałem się opinii o sanatoriach ale o Muszynie niema prawie nic,może i lepie :D .Jestem pewien że super będzie. Pozdrowionka.
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Muszyna

Post autor: magdzia52 »

JA też mam nadzieję że będzie fajnie. Przeraża mnie tylko droga bo śnieg pada i nie zanosi się na zmianę :( a tu jeszcze tylko 5 dni do wyjazdu.
gośka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 lut 2010 12:33

Re: Muszyna

Post autor: gośka »

A co szuka ktoś przejazdu:) znam dwie osoby co jadą ale obydwie zajęte w sensie żonaci jak szukacie
towarzystwa do rozrywek to napewno je znajdziecie na miejscu,a nie przez internet,bedzie dużo osób młodych i pewnie starszych :D
przez takie panienki co szukają towarzystwa to się rozwalaja się małżeństwa :!:mam nadzieje że chłopaki będą mieli
na tyle rozumu żeby sie nie wkopać w jakieś romansidło :lol:
magdzia52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 22 sty 2010 10:58

Re: Muszyna

Post autor: magdzia52 »

Dziewczyno !!!! Co TY wypisujesz !!! Obrażasz tych co nie mają wcale takiego zamiaru bo mają inne problemy i chcą się wyleczyć a nie wyszumieć .
ODPOWIEDZ