Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
budzio
Posty: 4
Na forum od: 13 lut 2010 11:04

Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: budzio »

Jestem z Trójmiasta, wysyłają mnie na granicę Polską-Słowacką, do Szczawnicy, "Dzwonkówka". Dojazd trochę kiepski, bo trzeba dojechać pociagiem do Nowego Targu, z przesiadkami, a stamtąd będę musiał szukać jakiegoś busa. Ogólnie wygląda to trochę przerażająco, ale mam nadzieję, że dam radę :D

Ogólnie jestem młodym chłopakiem, mam 22 lata i jadę tam z spowodu przewlekłych zapaleń oskrzeli.
Martwie się też tym, czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby spotkać tam kogoś młodego. Żeby móc do kogo otworzyć buzię. ;P I z kimś porozmawiać i spędzić wolny czas. Jest to mój pierwszy wyjazd, także nie mam pojęcia jak będzie.

Jak ogólnie oceniacie miejscowość Szczawnice i miejsce, gdzie będę noclegować. Jest jakaś szansa, żeby spotkać młodych ludzi takich jak ja?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010 10:12 przez budzio, łącznie zmieniany 1 raz.
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Re: [Młodzian ;)]Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: tesia »

Witam! SZczawnica jest przepiękna( szkoda że nie jedziesz w okresie letnim).Na miejscu dowiesz się jak dostać się do Dzwonkówki.Mieści się w pewnym oddaleniu od centrum.Do Szczawnicy najlepiej jechać pociągiem do Krakowa a dalej autobusem PKP.Stacja PKP i PKS w Krakowie są na tym samym poziomie ; rewelacja, wszędzie windy, oszczędzisz kręgosłup.Autobusy odjeżdżają do SZczawnicy często.Poszperaj w internecie.Zyczę miłego pobytu.
budzio
Posty: 4
Na forum od: 13 lut 2010 11:04

Re: [Młodzian ;)]Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: budzio »

super, dzięki za rady
a z tymi młodymi to jak jest? Jest szansa spotkać kogoś :>
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Re: [Młodzian ;)]Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: tesia »

Szansa na spotkanie ciekawych, a być może młodych ludzi jest zawsze.Jak szybko "wchłoniesz " się w życie sanatoryjne zależy tylko od Ciebie. Ja mogę udzielić Tobie inne praktyczne rady. Ponieważ sanatorium połozone jest dość wysoko w stosunku do centrum, proszę zabierz porządne buty, najlepiej takie do chodzenia po górach, Zabierz również kąpielówki, klapki na basen.Nie wiem ,czy Dzwonkówka ma taki obiekt ,ale basen odpłatny jest w GOrniku. Zabierz również trochę kasy.Mam nadzieje że zaproponują Wam wycieczki np : baseny w Popradzie, czy zwiedzanie jaskin w Słowacji.Ponieważ ,jestem raczej w wieku Twoich rodziców zamiast tańców wybrałam właśnie możliwość zwiedzania . Udanego wypoczynku.
julka64
Posty: 2
Na forum od: 31 sty 2010 20:08

Re: [Młodzian ;)]Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: julka64 »

Również wybieram się do Szczawnicy Dzwonkówki od 2 marca. Jestem kobietą i zapewne w wieku twoich rodziców. Nie wiem jak jest w sanatorium, bo jadę pierwszy raz.
budzio
Posty: 4
Na forum od: 13 lut 2010 11:04

Re: [Młodzian ;)]Szczawnica - Dzwonkówka 2 marca

Post autor: budzio »

no to do zobaczenia :D
ODPOWIEDZ