Polanica-Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marszalek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 20 sie 2009 13:30

Polanica-Zdrój

Post autor: marszalek »

Czy ktoś mógłby mi polecić dobre sanatorium w Polanicy ? Oprócz Wielkiej Pieniawy to jednak trochę za drogie. Myślę o wyjeździe prywatnym byłam tam tylko przejazdem.
elusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 paź 2009 23:41

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: elusia »

WITAM!!!


Jeśli dochodzenie na zabiegi (200m) to dla Ciebie nie problem to radzę wykupić pakiet noclegi +wyżywienie w
FWP DOMY WYPOCZYNKOWE Syrena I i II lub Storczyk I i II a zabiegi w WIELKIEJ PIENIAWIE .W sierpniu 2009r koszt pobytu 21 dni wyniósł 2100 zł. Pokój 1 osobowy z umywalką ,wyżywienie bardzo dobre z uprzejmą obsługą masz klucz do drzwi wejściowych co pozwala Ci nie być o 22 godz. w pokoju ,cisza spokój ,swoboda .

Polecam

Pozdrawiam ...
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1961
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: Zosia »

Witam Mnie również bardzo interesuje Polanica więc jeśli znasz to miejsce ...... Myślałam o sanatorium Carmen a może coś innego co Ty na to? Chodzi mi może nie o luksusy ale trochę lepsze warunki/ np łazienkę w pokoju/i ....trochę rozrywki ;) .Gdzie chodzi się potańczyć? Za informacje już dziękuję :) Dużo serdeczności w Nowym Roku ! Pozdrawiam
forumowicz

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: forumowicz »

na
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010 08:47 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1961
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: Zosia »

Dzięki , warunki , towarzystwo zbiegi nic więcej nie trzeba ;) tylko nie ten czas :) . Wyprawy na stok Izerski, spacery nad Kwisą - mile wspominam. Na ten rok w planie Polanica i Cieplice ale ŚWIERADÓW też jeszcze kiedyś odwiedzę. Miłych wrażeń życzę . Pozdrawiam
elusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 paź 2009 23:41

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: elusia »

W DOMACH FWP można mieć super warunki ja podałam opcje najtańszego wypoczynku( +dwa zabiegi dziennie(gimnastyka w basenie ,bicze szkockie i kriokomora z ćwiczeniami na siłowni +wizyta lekarska wykupione w WIELKIEJ PIENIAWIE ).
A koszt takiego pobytu w SANATORIACH ZUK to ponad 4000 zł .Na tańce w Polanicy to do ZDROJOWEJ (przy pijalni) a przeciwnym kierunku MERLIN można świetnie codziennie się bawić .Tak na marginesie dodam MALWA to odludzie CARMEN w PARKU ZDROJOWYM .Polanica jest piękna też bardzo dużo zagranicznych gości na komercji (byłam latem) .
Życzę wspaniałego wypoczynku !!!
Pozdrawiam.....
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1961
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: Zosia »

Bardzo, bardzo dziękuję za informacje. Na pewno się przydadzą :) Pozdrawiam
m.i.
Posty: 1
Na forum od: 26 sty 2010 17:44

Polanica-Zdrój - turnus 28stycznia-16luty, wyjazd z Białegos

Post autor: m.i. »

Witam, czy w terminie 28stycznia ktoś wybiera się do sanatorium do Polanicy? Turnus z NFZ.
Może ktoś wyrusza także z Białegostou? Przede mną 15h jazdy, więc dobre towarzystwo się przyda:)
Mam wyjazd o 21:00 w czwartek z Białegostoku.
Przesiadka we Wrocławiu i Katowicach:)
Proszę o informacje, myślę, że korzyści będą obu pólne w tak długiej podróży!
Pozdrawiam!
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1961
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Polanica-Zdrój

Post autor: Zosia »

M.i. proszę po powrocie napisz jak było. Bardzo zależy mi na Twojej opini myślę o san. Zdrowie
w trochę późniejszym okresie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ