Krus-Szklarska Poreba....

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
madonna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 28 sie 2011 12:30

Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: madonna »

Prosze o informacje na temat osrodka Krusu w Szklarskiej Porebie,wybieram sie tam pierwszy raz wiec kazda informacja jest dla mnie cenna :) :) jestem z okolic Nowego Sacza i interesuje mnie tez dojazd....
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: Gaba »

Jest wspaniale !!!! Cisza spokój!!! Zabiegi wspaniałe!!Wszystko naj,naj!! Byłam dwa razy! .....Zazdroszczę Ci!!Jak masz pytania to pisz do mnie!
madonna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 28 sie 2011 12:30

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: madonna »

Witaj :) dzieki,ze napisalas to troszke mnie uspokoilas :) ja jade pierwszy raz wiec pewne obawy niestety sa :( a jak jest z dojazdem?czym najlepiej jest sie tam dostac?napisz jeszcze cos wiecej :) pozdrawiam i czekam na odp.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: Gaba »

Dojazd najlepszy jest pociągiem ,wysiadasz na stacji -Szklarska Poręba Średnia-i masz parę metrów(dosłownie).Pokój najlepiej z widokiem na góry -do czwartego piętra -masz to zagwarantowane:)Wyżej nie radzę brac.Wieczorki codziennie na miejscu-wszystko jest tak zorganizowane,że cały turnus możesz nie ruszac się z ośrodka:) (tego nie radzę)Jest przewodnik p.Bogdan który organizuje wspaniale czas :wycieczki piesze,autokarowe,ognisko -na pewno nie będziesz się nudzic!!!!!!!Jak masz pytania to pisz.
madonna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 28 sie 2011 12:30

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: madonna »

Dziekuje Ci bardzo za te informacje :) teraz juz troszke wiem czego sie spodziewac :) martwi mnie tylko fakt,ze nikt z wyjezdzajacych tam sie nie odzywa....czyzby nikt sie tam nie wybieral????pozdrawiam
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: Gaba »

Pamiętam,że też miałam ten problem---z tego wynika,że rolnicy mało spędzają czasu przy kompie:)
madonna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 28 sie 2011 12:30

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: madonna »

Na to wyglada,brak im pewno na to czasu ;) a mozna wiedziec z kad Ty jechalas?tak sie tez zastanawiam czy znajde tam kogos w moim przedziale wiekowym do towarzystwa? ;)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: Gaba »

Przedział jest różny,na pewno znajdziesz kogoś dla siebie...przydzielają wg.wieku...
conci
Posty: 2
Na forum od: 29 cze 2011 16:27

Re: Krus-Szklarska Poreba....

Post autor: conci »

Witam!!
Wyjezdzam do senatorium w Szklarskiej Porebie 01,12
i szukam kogos z okolic Nowego Sącza.
Być moze ktos sie wybiera samochodem???
ODPOWIEDZ