Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bebe
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 08 lip 2011 22:28

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: bebe »

Hej.Ja zlozylam wniosek w grudniu 2009 zaraz po tygodniu dostalam odpowiedz na tak.Jade do sanatorium w sierpniu 2011.Jak widac czekalam 18 miesiecy.Jestem Warminsko-mazurskie.Pozdrawiam bebe
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Super, fajny termin :) W góry czy nad morze :?:
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

6814....jeszcze duzo kaw w NFZ-cie upłynie, zanim mnie wezwą :lol:
bebe
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 08 lip 2011 22:28

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: bebe »

Witam.Poniewaz jestem z Mazur i mieszkam nad jeziorem to morze mnie nie kreci.Chyba pomysleli podobnie i dostalam sanatorium w gorach, Jade do Piwnicznej Zdroj.Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Podziel ilość :roll: wypitych kaw w jednym miesiącu ;) i :arrow: swój :o nr kolejki podziel przez tą średnią .= Tak zrobiłem i strzeliłem :o w dziesiątkę , nie żartuję. :) Wytrwałości życzę :geek:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: syrenka »

Witam! Złożyłam wniosek do NFZ 6 lipca 2011.Leczenie po szpitalne .Pani przez telefon poinformowała że będę czekać 12 miesięcy.Ulotkę którą otrzymałam zawierała informacje że czas oczekiwania od 8 do 10 miesięcy.Komu wierzyć ? Ale najlepsze jest to że nie wiem czy dostane skierowanie .Ponieważ w zeszłym roku zostałam zakwalifikowana do wyjazdu ale z przyczyn nie zależnych musiałam przełożyć termin i byłam w tym roku w Lutym 2011.Jestem ciekawa czy ktoś był w takiej sytuacji .Jesli tak proszę o informację.Pozdrawiam.B
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Telefon :?: Ulotka :?: Na Twój złożony wniosek powinnaś otrzymać z NFZ pisemną odpowiedź. :idea:
AndrzejChełm
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 10 sie 2011 10:13

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: AndrzejChełm »

Witam
Jestem z NFZ lubelskiego. Wniosek złożyłem 31 sierpnia 2010. Po paru tygodniach zostałem zakwalifikowany do sanat uzdrowiskowego z numerem 24328 - choroby neurologiczne. Przewidywany termin oczekiwania- 15 miesięcy, więc wypada październik - listopad 2011. Obecnie mam numer 5300. Obserwuję ostatnio kolejkę. Z moich obliczeń wychodzi że termin oczekiwania który przewidzieli się sprawdzi ( miesięcznie schodzi ok 2000 numerów).
Pozdrawiam
Magosia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 01 sie 2011 18:05

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Magosia »

Lubelski NFZ.
Wniosek złożyłam na początku czerwca 2010. Szóstego lipca 2010 otrzymalam decyzję z numerem 22165. (kardiologiczne).
Informacja o czasie oczekiwania 14-15 miesięcy.
15 lipca 2011 informacja o miejscu i czasie- Świnoujście , od 13 wrzesnia.
Czyli dokładnie tak jak w informacji.
Jestem bardzo zadowolona, ze sposobu zalatwiania, informacji i otrzymanego skierowania.
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: zuzazg »

Wniosek złożyłam 1 września 2010 roku (pomorski NFZ). Numer dostałam 18235, zostało około 1000 numerów ale przez 15 dni sierpnia zeszło tylko około 80 numerów. Dlaczego taki zastój? W takim tempie sanatorium dostanę w grudniu!!!
ODPOWIEDZ