Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
margota
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 lut 2011 00:08

Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: margota »

W ramach prewencji rentowej ZUS otrzymałam skierowanie do sanatorium Jantar w Sobieszewie.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego obiektu.Może ktoś z Państwa miał już okazję przebywać w tym sanatorium.Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Kolarz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 lut 2011 01:18

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kolarz »

Witam .
Też dostałem na tych samych zasadach i tez nie moge znalezc , a najśmieszniejsze jest to że otrzymałem z ZUSU nr.tel do tego obiektu , dzwoniąc tam odbiera ktoś inny i mówi że to pomyłka , że to inna końcówka nr.tel (może coś na łączach ) ,jeśli ktoś ma informacje to dołanczam sie do przedmówczyni
Pozdrawiam
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kejton »

ja także jadę do tego sanatorium. Mam problemy z kręgosłupem i zależy mi na dobrej rehabilitacji. Mam nadzieję, że taka tam będzie. Kiedy wyjeżdżacie?
Kolarz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 lut 2011 01:18

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kolarz »

Ja mam turnus od 22 lutego 2011 , a nadal niemam zadnego info na temat tego ośrodka.
Kolarz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 lut 2011 01:18

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kolarz »

Dobra już wiem mniej wiecej co i jak na temat samego ośrodka który wygląda tak : Alma 1 ,
co do zabiegów i rehabilitantów niestety nie zdobyłem żadnych informacji
margota
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 lut 2011 00:08

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: margota »

Traktowanie ludzi przez ZUS budzi zgrozę.Dostajemy skierowanie na rehabilitację do sanatorium o którym nikt nic nie wie.
Tego obiektu nie ma nawet w wykazach ZUS.Mam nadzieję że w Jantarze warunki socjalne będą dobre i rehabilitacja na poziomie.Basenu na miejscu nie ma. W razie potrzeb kuracjusze dowożeni są na basen do Sopotu.
Mam nadzieję na informacje na temat Jantara od kuracjuszy z poprzedniego turnusu.
Kolarz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 lut 2011 01:18

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kolarz »

Moze nie byc w wykazie Zus , gdyż niedawno podpisali z nimi umowe ..
luxik198888
Posty: 1
Na forum od: 20 lut 2011 12:24

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: luxik198888 »

Witam!

Wyjeżdżam do tego sanatorium w przyszłym tygodniu. Turnus rozpoczyna się 22 lutego. Jadę własnym środkiem transportu. Będę jechał trasą Włocławek-Lipno-Wąbrzeźno-Grudziądz-Kwidzyn-Malbork-Stegna-Gdańsk. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany transportem, to proszę o kontakt na numer: 781-608-959. Mogę zabrać maksymalnie 4 osoby. Pozdrawiam!
tomiras
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2011 19:13

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: tomiras »

Witajcie :D Ja również jadę na turnus od 22 lutego. Rzeczywiście jest to nowy ośrodek.Wcześniej było tam centrum konferencyjne.Warunki OK. Ja jadę z prowincji warszawskiej;-) Jeśli jakieś pytania piszcie.Została doba :lol:
Kolarz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 lut 2011 01:18

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Kolarz »

No to widze że nie jestam sam ja lece z Ursynowa prawdopodobnie pociągiem we wtorek o 4:13 na miejscu niby po 10 rano więc do zobaczenia chyba że ktoś też jedzie z tej okolicy więc możemy razem spędzic tą podróz :)
ODPOWIEDZ