Horyniec Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ula98
Posty: 3
Na forum od: 26 cze 2012 11:24

Horyniec Zdrój

Post autor: Ula98 »

Chciałabym się dowiedzieć czy może ktoś jedzie 1 lipca do sanatorium ,, Horyniec zdrój" :?: :?: :?: :)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: dzi »

Ulo98 gratuluję skierowania do sanatoryjnego leczenia w Horyńcu Zdroju w najładniejszej porze roku.
Byłem na rehabilitacji w "Uzdrowisku Horyniec" sześć lat temu listopad/grudzień, i teraz w b.r. marzec/kwiecień
w "Bajce". Jest jeszcze jedno sanatorium: "CRR KRUS".
Do jakiej placówki masz skierowanie ?
Ula98
Posty: 3
Na forum od: 26 cze 2012 11:24

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: Ula98 »

Właściwie to mi nie pisze, ale wiem tyle że jadę z KRUSU... tyle wiem
Chciałabym się dowiedzieć jak tam jest z ciszą nocną i wogule wszystko... :?: :?:
Z góry dziękuje... ;)
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: Bozena2 »

Witaj
Ja wróciłam z Horyńca 10 czerwca br. bardzo zadowolona.Byłam w "Domu Zdrojowym" na 28 dniowej rehabilitacji. Ty jeśli jedziesz z KRUS to pewnie do sanatorium KRUS-owskiego. Słyszałam że są tam ładne pokoje, 1 i 2 osobowe z balkonami. zabiegi na miejscu, jedynie na siarkę i borowinę trzeba chodzić do "Domu Zdrojowego". Borowina - rewelacja. Miejscowość mała, ale pełna uroku, no i ta przyroda.Stare, piękne lasy, wysokie jodły, piękne lipy, śpiew ptaków.Można odpocząć od zgiełku miasta. pojechałabym tam jeszcze raz.Życzę miłego towarzystwa i bezdeszczowej pogody.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: dzi »

Bożena2 jeszcze czuje oddziaływanie borowiny(podobno kilka miesięcy).
Ula98 cisza nocna to 22.00-6.00. Ja tylko do Krusu zaglądałem :). Internet dla kuracjuszy przy recepcji - kilka komputerów.
W/g mieszkańców to jeden z najlepiej - w porównaniu do budynków NFZ- przygotowany obiekt CRR (centrum rehabilitacji rolników). A w samym Horyńcu po zabiegach też nie ma czasu na nudę . Abyś zdążyła przed ciszą nocną :).
Ula98
Posty: 3
Na forum od: 26 cze 2012 11:24

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: Ula98 »

Chciałabym zadać kilka pytań odnoszących się do tego sanatorium...
- No a trzeba brać np. picie tam, czy jedzenie?
- Są jakieś przystanki jak się jedzie od Krakowa do Horyńca zdroju?
- Czy na jakiś zabieg czy coś innego to trzeba płacić, jak tak to ile?
- Czy są jakieś zabawy, dyskoteki, po prostu czy jest tam nudno
- Czy jest trochę wolnego???
Z góry bardzo dziękuje... :*
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Horyniec Zdrój

Post autor: dzi »

Ulo98
W ramach skierowania dostaniesz wszystko za darmo. Zwrócą nawet za koszty podróży(II kl.PKP lub PKS).
Gdybyś chciała jeżdzić na wycieczki np Zamość, Łańcut, Leżajsk, Krasiczyn czy Przemyśl to parę groszy się przyda.
Możesz też z wycieczką pojechać do Lwowa - wtedy oprócz kasy jeszcze niezbędny jest paszport.
Co do pozostałego czasu wolnego to zwykle większość zabiegów jest przed obiadem a po obiedzie możesz uczestniczyć
w zorganizowanych imprezach lub sama wypełniać czas wolny. Na miejscu Wodny Świat, nie daleko na taneczne wieczorki.
Wspaniałe warunki do spacerów na łonie przyrody w ciszy i spokoju.
Byłem dwa razy w Horyńcu(nie w Krusie)i nie istniało pojęcie "nuda" a wręcz brakowało mi czasu.
ODPOWIEDZ