Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bloszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 cze 2012 21:14

Krynica Zdrój Continental

Post autor: bloszka »

Witam jeszcze raz. Mam pytanie. Czy ktoś z Was był w Continentalu w Krynicy Zdrój. Czego mogę się tam spodziewać?
Pozdrawiam wszystkich.
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój 11.07-01.08

Post autor: Hania »

Byłam w Continentalu w maju 2010 roku. Co chciałabys wiedzieć.Napisz to odpisze
Pozdrawiam
Hanka
bloszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 cze 2012 21:14

Re: Krynica Zdrój 11.07-01.08

Post autor: bloszka »

Napisz proszę Haniu, jakie warunki są dla kuracjuszy z NFZ, obsługa, itp. Czy byłaś zadowolona? Różne opinie czytałam, poznam też Twoją.
Pozdrawiam
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój 11.07-01.08

Post autor: Hania »

Witam jeszcze raz. Pokoje skromne.Zabiegi na miejscu.Byłam bardzo zadowolona z zabiegów i personelu. Pokoju nie można zamówić wcześniej, ponieważ w dniu przyjazdu jesteś przyjeta przez Panie pielęgniarki , które przydzielają pokój, dadzą karteczke do lekarza i na stołówkę, oraz ile zapłacic za pobyt. Po wyjściu od nich idziesz do recepcji gdzie dadzą Ci klucz.Na drugi dzień idziesz do lekarza.Przyjęcia są od 14,00 ( ale jak są wolne pokoje i Panie pielęgniarki mają czas to przyjmują wcześniej. Presonel bardzo miły. Jeżeli chodzi o wyżywienie, to dla mnie osobiście wystarczało, ale mało urozmaicone . Ogólnie byłam zadowolona.Ja jestem z tych osób co nie narzekają, a do sanatorium jadę się leczyć i zabiegi dla mnie są najważniejsze.Krynica jako miejscowośc to moje ulubione miejsce do wypoczynku, byłam 2 razy w sanatorium i 10 razy prywatnie na wczasach.
W pokoju są szklaneczki, talerzyki i sztućce, jest czxajnik i 2 ręczniki.
Pozdrawiam.
Hanka
Jak jeszcze chcesz coś wiedzieć, to napisz.
Ja jadę do sanatorium Równica w Ustroniu od 9 lipca do 30 lipca.
bloszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 cze 2012 21:14

Re: Krynica Zdrój 11.07-01.08

Post autor: bloszka »

Dziękuję Haniu za informacje. Ja też nie jestem wymagająca i główny cel to zabiegi. Jestem po jednym pobycie w sanatorium (Iwonicz - Górnik) i byłam z niego bardzo zadowolona. W sumie to zdziwił mnie standard i obsługa. Trochę tylko niemiłe odczucie na stołówce tj. różnica w menu, my (NFZ) i kuracjusze pełnopłatni. To nie był problem.
Dziękuję jeszcze raz i życzę Ci miłego pobytu w Ustroniu. Ela
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Lary »

Byłam bardzo dawno temu w Continentalu tj, w 2001 roku.Pokoje skromne ale może teraz są po remoncie. ogólnie bardzo przyzwoicie szczególnie opieka pielęgniarsko-lekarska, dobre jedzenie i zabiegi - jak w każdym sanatorium MSW. W ośrodku był też basen z którego korzystałam ale był płatny tj. komercja. Na dole jest kawiarnia z muzyką wtedy nie najciekawszą.
Budynek przestronny i choć lata dawnej świetności miał już za sobą prezentuje się bardzo okazale.
Pozdrawiam życząc udanego pobytu.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: forumowicz »

Continental 2007. Panie od zabiegów b. miłe, idące pacjentom na rękę (dodatkowe zabiegi, zabiegi w innej porze niż zaplanowane). Jedzenie mało urozmaicone, potwierdzam, kiepskie zaprowiantowanie na wycieczki (prowiant zamiast obiadów i kolacji). Zazdrościliśmy wtedy jedzonka tym z Lwigrodu. Dużym atutem jest basen, możliwość ćwiczeń w basenie. Od 9 lipca będzie tam tez moja koleżanka Renia. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu, Basia :D
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Hania »

Witaj Elu
Najlepiej jest jechać tak jak planujesz 10 lipca na noc, wtedy masz większe prawdopodobieństwo pokoju dwuosobowego ( nie wiem jaki chcesz) bo ja pojechałam w dzień przyjęcia z Warszawy o godzinie 8,30 to jak zajechałam o godzinie 17.30 to byłam prawie ostatnia i dostałam miejsce w pokoju dwuosobowym typu studio , dwa pokoje do jednej łazienki, ale dałyśmy radę.Jak bedziesz rano to i lekarz przyjmie Cię tego samego dnia.
Pozdrawiam
Hanka
Miłego wypoczynku
bloszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 cze 2012 21:14

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: bloszka »

Niestety nie mogę jechać 10.07 ponieważ nie ma możliwości. Wszystko jest zajęte. Dzwoniłam i pytałam. Dlatego jadę 10.07 ale w nocy i będę tam przed południem.
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Hania »

A czym jedziesz. Bo kiedyś był autobus o 21.30 i był 5,30 w Krynicy.To było najlepsze połączenie
Ja dopiero w piątek rezerwowałam bilet do Ustronia.
Pozdrawiam
Hanka
ODPOWIEDZ