crr krus szklarska poreba

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
darek1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 02 kwie 2012 00:39

crr krus szklarska poreba

Post autor: darek1 »

Bardzo prosze o opinie na temat tego osrodka,moze ktos byl,bo niema praktycznie zadnych informacji na jego temat,z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: crr krus szklarska poreba

Post autor: Bunia »

Witaj darek1CRR przepięknie położony w Szklarskiej Porębie Średniej , do miasteczka ok.1,5km -jest kilka dróżek więc chodzenie jest przyjemnością i nie jest monotonne :) oczywiście o ile lubisz spacerować. W obiekcie wszystko na miejscu , polecam przyjazd dzień wcześniej i poproś o pokój z widokiem na Szrenice . Jest drugi budynek , bardzo blisko ale z którego trzeba dochodzić na zabiegi na stołówkę na balety - więc nie polecam,decyzja należy do ciebie .Opiekun Bogdan przewodnik górski -człowiek orkiestra umila czas wolny po zabiegach-wycieczki po Szklarskiej piesze darmowe . Polecam do Chaty Walońskiej kilka złoty wstęp ale zabawa super :lol: Wycieczki wyjazdowe są bardzo atrakcyjne np. do Skalne Miasto , Praga , Drezno , to w ramach odwiedzin sąsiadów i oczywiście po okolicy Bazylika w Krzeszowie , na Szrenicę , Karpacz i więcej , zależy też co przypadnie na twoim pobycie. Kiosk dobrze zaopatrzony ale wiadomo wszystko droższe , biblioteka , kawiarnia , tańce co wieczór , kręgielnia. Ja byłam 3razy, ostatni raz dwa lata temu i mam nadzieje że zmienili panią doktor , wiekową kobietę i bardzo nie przyjemną--to jedyny negatyw. Jedzenie -ja zawsze dieta , dla mnie starczyło . Zabiegi mokre o ile z takich będziesz korzystał to klapki gumowe , szlafrok , swoje ręczniki z domu , na miejscu dostaniesz dwa . Jeśli masz pytanie , to odpowiem, pozdrawiam Bunia
darek1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 02 kwie 2012 00:39

Re: crr krus szklarska poreba

Post autor: darek1 »

Czesc Bunia,wielkie dzieki za te wszystkie informacje,najwazniejsze,ze wszystko na miejscu i ze bylas zadowolona,mysle,ze ja tez bede,niewiem jaki jest tam dojazd z Krakowa,bo w necie niemoge znalezc,ale zadzwonie na informacje,bo samochodem raczej niepojade,chyba nie,zastanawia mnie ten drugi budynek,bo wolalbym miec wszystko na miejscu,czy mozna sobie cos wybrac,czy przyjechac moze dzien wczesniej?bo tez sie nad tym zastanawialem,jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
ODPOWIEDZ