Krynica zdrój- sanatorium Watra

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Alinka
Posty: 2
Na forum od: 19 maja 2010 16:12

Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: Alinka »

Mam skierowanie do sanatorium Watra w Krynicy od 14 lipca dp 3 sierpnia. Termin super ale jadę po raz pierwszywięc może ktos podpowie jak wyglądają warunki w tym sanatorim co jest dobre a co złe?
Jakos nie znalazłam na forum nic o tym sanatorium
roman67
Posty: 3
Na forum od: 17 mar 2010 19:36

Re: Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: roman67 »

Witaj.
Ja wróciłem co prawda 31.05 z Krynicy, z continentala. W Watrze byłem w 2008 roku.
Powiem tak dlamnie warunki zakwaterowania b. dobre, pokoje po remontach. Odnosnie zabiegów też superowo, wszystko na miejscu nie trzeba nigdzie chodzić ( oprócz pijalni). No i ten termin napewno będziesz zadowolona. Pozdrawiam serdecznie . Jeśli chcesz jakiś szczegółowych informacji odezwij się w miarę mojej wiedzxy odpowiem.
mayra
Posty: 4
Na forum od: 15 cze 2010 19:34

Re: Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: mayra »

witaj alinko, ja także nie mogę nic znalezc o tym sanatorium a wybieram sie tam we wrzesniu, mam nadzieje, ze swoje wrazenia z pobytu w sanatorium watra opiszesz na tym forum, pozdrawiam
mayra
Posty: 4
Na forum od: 15 cze 2010 19:34

Re: Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: mayra »

Wróciłam z "WATRY" zadowolona. Budynek może z zewnątrz nieciekawy, może widoki z okna nieciekawe, ale... Pokoiki po remoncie z całym węzłem sanitarnym (chyba tylko nie wszystkie jedynki mają cały). Zabiegi na miejscu, w budynku (to bardzo ważne). Jedzenie dobre (choć nie wszystkim pasuje menu i ilość jaką się dostaje). Co do personelu, złego słowa nie mogę powiedzieć. Byłam pierwszy raz w sanatorium i napiszę szczerze - kto jest marudny i z życia niezadowolony, wymaga za "parę" złotych 5-cio gwiazdkowego hotelu i super usług, wspaniałych współlokatorów, obsługi na gwizdek, pogody ciągle słonecznej, to niech nie jedzie do żadnego sanatorium. Być może (bo takie słyszałam opinie) są lepsze sanatoria, ale "WATRA" naprawdę nie jest zła. Oby wszystkie były takie. Jeżeli chodzi o szczegóły, odpowiem osobom zainteresowanym, które do "WATRY" się wybierają. Czekam na pytania.
terszu
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2011 19:45

Re: Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: terszu »

W Watrze przebywałam wraz z mężem na turnusie rehabilitacyjnym w czerwcu. Pogoda była fatalna, ale tego nie można zamówić. No cóż, hotel czterogwiazdkowy to nie jest, ale spełnia wszystkie wymagania kuracjusza. Pokój mieliśmy przytulny z balkonem i niewielką łazienką. Wszędzie czysto, sprzątano co drugi dzień. Baza zabiegowa na miejscu, panie z obsługi miłe i profesjonalne. Wyżywienie przyzwoite i smaczne, aczkolwiek dla mnie osobiście za mało surówek. Sanatorium dba o rozrywkę dla kuracjuszy. W programie mieliśmy ognisko z kapelą góralską i pieczeniem kiełbasek oraz bilet wstępu na wieczorek pożegnalny w Continentalu. Jedynym minusem dla osób starszych lub z nadwagą jest położenie tego budynku. Jest usytuowany wysoko w stosunku do deptaka. Dla kogoś, kto ma kłopoty z chodzeniem dojście z centrum może stanowić problem. Mnie osobiście to nie przeszkadzało, ale widziałam osoby, które potrzebowały dużo czasu by dojść z centrum do budynku Watry. W środku dla leniwych i słabszych jest winda. W sumie polecam.
ewa831
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 08 wrz 2011 20:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica zdrój- sanatorium Watra

Post autor: ewa831 »

Również tam byłam i byłam bardzo zadowolona. również polecam
ODPOWIEDZ