ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20168
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Felice »

Barbura po operacji kręgosłupa rehabilitacja jest niezbędna. Nie prosisz wtedy o przesunięcie terminu tylko wysyłasz do NFZ wypis ze szpitala i prosisz o zmianę kwalifikacji na pobyt szpitalny. Nie wiem jakie schorzenia wypisał Ci lekarz kierujący, jeżeli kręgosłup to wszystko przebiegnie bez problemu.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1247
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Witajcie...dziś mąż wykonał kolejny telefon do Śląskiego NFZ i.....po telefonie sprawa się wyjaśniła...numer został nadany z końcem lutego...list został wysłany z początkiem marca ...czyli nasza kochana poczta ,,zgubiła" .... Pani w NFZ powiedziała,że jeszcze raz wysyła ,,listem zwykłym" kopię.....Ciekawa ile teraz mąż będzie czekać....bo z tego co powiedziała Pani to numerki spadają 🤔🤔🤔
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2041
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Moje skierowanie z przydziałem numerku dotarło do mnie 19 lutego pocztą Polską .A w nim czas oczekiwania 11 mc i numerek w kolejce 38700. Na chwilę obecną mam 16301 kolejkowiczów przede mną .
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1247
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Seti skoro Tobie numerki tak szybko spadają to ciekawe jak będzie to wyglądać gdy mąż dostanie ten ,,upragniony list"🤔🤔🤔
Diamanda
Posty: 1
Na forum od: 30 kwie 2024 10:02
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Diamanda »

Witam,
Mam pytanie, jak to jest z tą kolejką. Wniosek do sanatorium przyjęty pod koniec listopada 2023r. Czas oczekiwania w kolejce ok. 11 miesięcy. Na początku nr w kolejce ponad 45000. Obecnie jest nr 10000. Moje pytania:
- mniej więcej przy jakim numerze w kolejce wyświetli się na stronie nfz kiedy i gdzie pojadę do sanatorium?
- czy jeśli załóżmy za miesiąc wyświetlą mi się informacje o wyjeździe, to czy może być tak, że termin będzie dopiero np. za kilka miesięcy? ( Jak jeździłam w poprzednich latach, to zazwyczaj do miesiąca od wyświetlenia informacji był wyjazd)

Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 537
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Mark52 »

Mam pytanie, jak to jest z tą kolejką. Wniosek do sanatorium przyjęty pod koniec listopada 2023r. Czas oczekiwania w kolejce ok. 11 miesięcy. Na początku nr w kolejce ponad 45000. Obecnie jest nr 10000. Moje pytania:
- mniej więcej przy jakim numerze w kolejce wyświetli się na stronie nfz kiedy i gdzie pojadę do sanatorium?
- czy jeśli załóżmy za miesiąc wyświetlą mi się informacje o wyjeździe, to czy może być tak, że termin będzie dopiero np. za kilka miesięcy? ( Jak jeździłam w poprzednich latach, to zazwyczaj do miesiąca od wyświetlenia informacji był wyjazd)
Witaj. Przydział możesz dostać mając np.nr 1000 lub ok 100 na to chyba nie ma reguły do czasu przydziału do wyjazdu to zazwyczaj jest 2-3 miesiące wcześniej. Osobiście dostałem przydział przy nr 630 16 kwietnia, a wyjazd mam dopiero 12 lipca.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1247
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Samosia pisze: 26 kwie 2024 09:43 Witajcie...dziś mąż wykonał kolejny telefon do Śląskiego NFZ i.....po telefonie sprawa się wyjaśniła...numer został nadany z końcem lutego...list został wysłany z początkiem marca ...czyli nasza kochana poczta ,,zgubiła" .... Pani w NFZ powiedziała,że jeszcze raz wysyła ,,listem zwykłym" kopię.....Ciekawa ile teraz mąż będzie czekać....bo z tego co powiedziała Pani to numerki spadają 🤔🤔🤔
Witajcie....wracając do w/w sprawy...dziś wreszcie przyszedł list z nadanym numerem....nie wiem ile mąż miał na starcie ale atualny numer w przeglądarce to 21145 :o
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Joni123 »

Kasika P pisze: 13 mar 2024 14:06 Na IKP info nieznany a na stronie NFZ obecnie 658 nr..czekam nadal.
Napisałam na priv, przeczytaj wiadomość 🥰
ODPOWIEDZ