Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: henrys66 »

Witam. Otrzymałem dzisiaj skierowanie do Polańczyka do sanatorium Plon w terminie od 1 lipca. Chętnie zabiorę osoby jadące w tym terminie z Puław lub okolic. Poproszę o aktualną opinię o sanatorium Plon.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 280
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: tomaszsanat »

Witam jadę 28.06 do amer polu też autem może gdzieś się stykniemy rej LOP Pozdrawiam
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: Tamaryszek »

Tylko panowie delikatnie z alkoholem, ormo czuwa!
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: henrys66 »

To się spiszemy pod koniec czerwca ja będę na LPU. A z alko będzie wszystko w normie :D
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 280
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: tomaszsanat »

Dzięki apropo alkoholu to raz byłem z gościem w dwójce wypiliśmy przez cały turnus 0.5 litra wódki ale kolega za to wypił 60 piw i chodził po nie aż na osiedle do góry bo tam było 30 groszy tansze ,o prawda wtedy byłem bardzo niesprawny bo dokuczały mi kolana ale gimnastyka była tak wspaniała (na powietrzu tez dwojkami) ze postawiała mnie na nogi ciekaw jestem czy jest jeszcze ten pan od gimnastyki ,byłem wtedy z z zusu . Dodam że to było tylko raz kiedy udało sie tak mało wypić i z tego sie cieszę wszystko zależy od współtowarzysza Pozdrawiam
Miska24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 25 mar 2024 15:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Polańczyk Plon 1 Lipiec.

Post autor: Miska24 »

Witam wszystkich,ja miałem towarzysza na pokoju piło się alkohol non stop na zabiegi non stop na kacu masakra nie było czasu na wytrzeźwienie w dniu wyjazdu dopiero człowiek wytrzeźwiał,to trza mieć zdrowie.
ODPOWIEDZ