Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Nie ukrywam ,że ŁAZIENKĘ
Raczej będę miał do własnej dyspozycji
Nie wiem jaki jest Standard tej łazienki

Ostatnio w pokoju ,który zamieszkiwałem w łazience -Była Wanna wyposażona w jakuzzi
I miałem dodatkowy zabieg

Plus do tego w łazience był TV
A jadę podczas mistrzostw Europy w kopanej
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: ZbigniewMax »

Darek,tak na poważnie,jedziesz w bardzo dobrym momencie! oby tylko pogoda Ci dopasowała!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Zbyszku

..PRZYZNAJĘ się
Ja tego Ciechocinka Naprawdę się BOJĘ
Znam go tylko z Memów oraz krótkich wizyt
Kawiarnia
Dywany
Grzybek
Straż Miejska

Fakt kiedyś miałem przyjemność być 3-4 dni -kiedy Ofertowałem dla 2 Obiektów Usługę
Ale to nie jest to Jak np Czuję się Kołobrzegu czy Ustroniu

Mam podobne odczucia jak te gdy jechałem do Buska
Pomimo że podczas Pobytu Miałem chyba Najwspanialszą EKIPĘ podczas WSZYSTKICH Pobytów
Do dziś się śmieję ,że nie było nawet czasu się Rozpakować :D

ok
Codziennie świeża koszula BYŁA :lol:
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Super opisy o sanatorium Łazienki 1-może ktoś napisze o pobycie w Łazienkach II Braci Raczyńskich 6? Nie ma aktualnych wiadomości na temat tego uzdrowiska! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Poproś Naszego kolegę Max-a
On zna Ciechocinek i chętnie podzieli się informacjami
Zresztą Zbyszek Max ma w jednym paluszku informacje o Ciechu
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: ZbigniewMax »

Witam,Darek przesadzasz,Ciechocinek trochę znam,ale co do poszczególnych obiektów to różnie.Pytasz o Łazienki2,napiszę co wiem.
Łazienki2 czyli dawniej Targon,nazywany Zameczkiem mieści się blisko Łazienek1 w dobrym miejscu,blisko dywanów.Dawniej działał ten obiekt jako Hotel z bardzo ładnymi dużymi pokojami.Od kilku lat odkąd podjęli współpracę z NFZ dobudowali nową część.Byłem w pokoju w starej części super,natomiast co do nowej nie wiem,nie byłem.Z opowiadań wiem że niektóre osoby narzekają,ale przeważnie zawsze tak bywa,w Łazienkach2 odbywają się fajne dancingi,wstęp za darmo,jeżeli coś zamówisz w pewnej kwocie/ja osobiście obejścia lokali zaczynam właśnie tam/jest klimatyzacja,w sezonie letnim przeważnie dużo ludzi.Parking mają swój/co do zasad,cen nie wiem/,jest też ogródek i można posiedzieć popić na zewnątrz.Jak widzisz mało wiem,nie wiem jak z zabiegami,ale ja osobiście gdybym dostał tam przydział z NFZ byłbym zadowolony,ze względu na położenie i zabawy.Życzę miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: ZbigniewMax »

Napisz kiedy jedziesz? odezwij się na pw postaram się skontaktować Cie z osobą co Łazienki2 ma w jednym palcu,bo jeździ tam co rok.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: darek »

Dziękuje Ci Zbyszku

Teraz Koleżanka / Kolega z pod Nicku ZORZA
Podesle Ci wirtulnego Browara za Ogólnikowe -ale jednak WIADOMOŚCI i Twój Pobyt bedzie łatwiejszy
Oczywiście Max wyraził zgode na więcej informacji pod pw
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: zorza »

Witaj Darek ! Przyjaciel Forum -brzmi dumnie i tytuł jak najbardziej zasłużony ! Teraz wiem kogo pytać o wszelkie informacje albo kontakty,! Z kontaktu ze Zbigniewem Max skorzystam! Ja jadę do Ciechocinka z NFZ 08.07- 29.07. Aaaa...zorza to kobieta- od początku do końca!!!! Dobrze że pytasz bo te płcie....trochę namieszały i nie każdy wie kto jest kto - więc pytanie jak najbardziej zasadne! Pozdrawiam serdecznie!
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 / Szpital Uzdrowiskowy nr 1 Ciechocinek od 07-06-2024 do 28-6-2024

Post autor: alka50+ »

Zorza...Darku....w zasięgu Was ...wieczorem wiadome światła..klimat...ale nie robiłam zdjęć aby nie upubliczniać Kogoś przypadkowo....


Nadal w Pałacu bezpłatnie ..ale konsumpcja w limicie ...lub rezerwacja wybranego miejsca za odpłatnościa co warto uczynić głownie na sobotę ...
Wojskowy.....piątek i sobota doliczają za wejście.

Dla mnie.....cudne wspomnienia spotkania NS :serce: :kwiat:


Nie znam warunków jakie w pokojach...ale życze aby były dobre.
Miłych pobytow.... :serce: :kwiat:
Załączniki
Pałac Łazienki II
Pałac Łazienki II
Wojskowy
Wojskowy
Wojskowy
Wojskowy
ODPOWIEDZ